Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SURGOS SURGOSMennyibe kerul...

SURGOS SURGOSMennyibe kerul grammja az aranynak pesten?

Figyelt kérdés
Pontosan az erdekelne,h mennyi a grammja a 14karatos aranynak,kerlek ne kuldjetek linkeket,az osszeget irjatok,es altalaban mennyi manoperat szamolnak fel,vagy hogyan mukodik ez.ELORE IS KOSZONOM,SZEP NAPOT NEKTEK
2010. jún. 25. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eladni szeretnéd, akkor pitiáner összeget kapsz érte, a belvárosban átlag 2200-at grammonként, én találtam egy helyet amikor nagy volt a baj ahol 2700-at adtak: XI. ker kelenföld városközpont az árkádok alatti ékszerüzletben. XI. ker-ben a savoya parkban 2900-at igérnek érte de sosincs pénzük a kasszában, hogy meg is vehessék.

Amúgy ha vennél, 5000Ft fölött van gr-ja

2010. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,en venni szeretnek,egy szep arany nyaklancot,csak azt nem tudom h hol erdemesebb venni,magyarorszagon,vagy romaniaban..........vagyis hol az olcsobb
2010. jún. 25. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon régi adatot adott meg.

Most a törtaranyért 4000FT-ot adnak, ha nem számítod be semmibe csak a pénzt kéred. Az új ékszerek grammára 8500FT-tól 17-20e forint is lehet. A kereskedők, különböző számítási trükkökkel, úgy állítják be, hogy kedvezményeket adtak, nagyon jól számították be a törtaranyadat. Igazából akkora nagy a különbség egyes helyek között és a számítási és kedvezmények stb miatt egy átlag ember nem tudja követni.

2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi szepen.........hu jo draga,nem semmi:D
2010. jún. 25. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2010. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11.19-esnek. januárban adtam el pánikszerűen pár dolgomat. Azóta így felment az ára?
2010. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Január óta nagyon. Mondjuk aki nincs képbe, most is eladja 2800-ba.
2010. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!