Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy van 300...

Tegyük fel hogy van 300 millio forintod, hogyan kamatoztatnád?

Figyelt kérdés
(havonta 2 millio-t kell termelni belöle minimum)
2010. jún. 25. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
annyi egy jobb banki kamattból is megvan
2010. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik bankba ? Hány százalék ?
2010. jún. 25. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá jó tervem, de biztos hogy nem 1 bankban lenne benne.

Felszabdalnám ezt a pénzt elég sok részre. Én azt mondom legalább 10 különböző helyre fektetném be, és ezzel nem feltétlen banki ajánlatokat kell érteni. Természetesen egy része menne bankba, egyéb része földterület vásárlásába.

Egy bizonyos százalékát be kéne fektetni kockázatos dolgokba pl. tőzsde vagy devizás dolgok, csak ezzel vigyázni kell.


Most az, hogy jöjjön ki 2 millió havonta belőle, talán egyből az elején nem biztos, hogy megy. De nem rövid távban kell gondolkodni úgysem.

Mindenféleképpen valamilyen kereskedelmi adok-veszek funkciójú dologból lehetne kihozni belőle a legtöbbet az én megítélésem szerint.

2010. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Játékgéppel. Mégha a (helyi) maffiát is meg kell venni, a napi haszon egy izmosabb helyen 5-600 eft (nem kaszinó). Ebből naponta minimál a tized része (adózva, stb) a tied.

300 millióból 2 v. 3 gépet is lazán vehetsz típusvizsgával, stb. Én biztos, hogy utána járnék, és jó, ha vannak kapcsolataid.

2010. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kamatoztatni szeretnéd, egyszerűen nézd meg, melyik bankban adják a legjobb kamatot. Ha 300 millióval mész be, talán még le is ülnek a bankvezetők veled, hogy egyéni ajánlatot adjanak.


Ha a banki kamatnál többet akarsz, ami elég értelmes cél, akkor képezzed magad, és tanuld meg a befektetést. Másik lehetőség, hogy keress egy pénzügyi tanácsadót, akiben megbízol, és bízd rá a pénzed kezelését. Mindkét út járható, és a 300 millához képest aprópénz a költséged rajta.

2010. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmmm tényleg végülis a banki tárgyalás az nem hülyeség... mármint hogy a vezetövel tárgyaljak hiszen nagyobb összeg, én meg elmondom neki mi az én célom (havi két millio) anyit biztos meglehet oldani egy korekt bankba. Köszönöm a válaszokat , utolsonál a pont :)
2010. jún. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!