Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy ilyen munkaerő?...

Mennyit ér egy ilyen munkaerő? Milyen feladatköröket láthatna el és mennyiért?

Figyelt kérdés

Pszichológia (MA) diploma, business coach kiegészítő képzés (egyetemi), plusz marketing képzést végzett. Agilis, energikus, határozott, kiemelkedően jól kezeli a számítógépet (weblapokat csinál, seo-zik, a Java alapjait is ismeri). 5 év tapasztalata van HR és marketing területen. Felsőfokon beszél angolul, németül, középfokon franciául és alapszinten spanyolul.


Jó ismerősöm, és meglepett, hogy mennyit keres (szerintem keveset). Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mit kellene dolgoznia és mennyit kaphatna érte?


2018. szept. 13. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
300 netto a HR miatt
2018. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami meg a tudását illeti az olyan netto 500.
2018. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
HR állásban simán hozható a nettó 300-400
2018. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A coaching vonaltól is függ. Ha házon belül csinált ilyesmit, felmutatható eredményekkel és használható kapcsolatrendszerrel, akkor simán lehet napi 150-et is keresni ilyesmivel. Valami generál HR-es, ha csak simán el tudja látni a munkáját, de semmi extra, 300 nettónál többet nem igen fog kapni, pláne, hogy csak 2 használható nyelvtudása van.
2018. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azoknál a cégeknél, ahol eddig én dolgoztam, simán megkapná a nettó 500-at is, a hasonló paraméterekkel rendelkező kollégáknak ennyit fizettek.
2018. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!