Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utalt már valaki Western...

Utalt már valaki Western Union-on keresztül? Csak USD-ben lehet? Hogy van az utalás menete?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen pénznemben lehet.Kérni fognak nevet, címet és telefonszámot is attól is akinek utalsz.Viszont elég sokat levonnak, jobb a számlára való utalás.
2010. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes a díja. Ha külföldön leveszi a pénzt meg a bankok különböző díjait felszámolják, akkor majdnem ott van az árnál.

De neked kell fizetni a feladási díjat.

Postán, Ibusz irodában és az erre kijelölt pénzváltóhelyeken.

Érvényes személyi kell hozzá valamint az, hogy az illető, aki várja a pénzt, azzal kapcsolatban legyél, mert annak tudnia kell az utalásnak az adatait. Segítenek ne aggódj.

2010. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a baj, hogy akinek utalok, azt kérte, hogy Western-en keresztül utaljak. Ilyenkor nem kell számlaszámot megadnom, hanem csak az illető nevét és cimét, vagy majd csak az általam megadott kód alapján fogják beazonositani pénzfelvételkor?
2010. jún. 19. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van.
2010. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm Neked is a választ!:)
2010. jún. 19. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobbak a Western Union-on keresztül tőrténö tranzakciók mert ugye azonnal ott van, és ugye közhely de a pénz idő! Akkor célszerű Western Union-on keresztűl utalni ha rengeteg pénzt utalsz, mivel te még nem is ismered ezt az utalási formát igy gyanítom nem milliokat akarsz utalni! Kisebb összeget nem célszerü Western Union-on keresztül utalni és ezt az is tudja akinek küldöd a pénzt! de valamiért még is így kéri, gyanítom valami műszaki cikk vagy ruhadarab (vagy több) jáccik itt fö szerepet amitől óva intelek az ilyenek 99,9% átverés, kicsaéják a pénzed és soha többé nem látod viszont! sokszór bankszámla számot és egyebeket is megadnak, hogy még hitelesebnek tűnjenek de eröltetik a Western Union-ont mert ugye az gyorsabb nekik... ha valami irreálisan olcsó abba ne ugorj be mert 100%, hogy átverés
2010. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megbízható helyről rendeltem, egy fórumon olvastam róla, ahol már jó néhány éve rendelnek a tagok ettől a személytől. Amúgy nem mennék bele ilyesmibe tök ismeretlenül, de eddig még ők sem csalódtak. De azért köszönöm a figyelmeztetést!
2010. jún. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!