Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Albérlet tulajdonosa kiköltözé...

Albérlet tulajdonosa kiköltözésünk után jelezte, hogy nekünk még fizetnünk kellene neki, mert mi átalánydíjat fizettünk, és a kiszámlázott díjak, és a fogyasztott díjak között 26e ft fizetéselmaradás van, ami minket terhel. Ti hogyan látjátok?

Figyelt kérdés

Bárki jött az albiba, az így lett kezelve, mikor jött valaki már fizetett, kiköltözés napján rendeztük az arra a hónapra várható számlákat. Utólagos, még ez a ti saratok lett volna megkeresést senki irányába nem csináltunk.

A tulaj úgy gondolja, ez már más helyzet, mert mi 2 éve itt laktunk...

én nem így látom

Én is fizettem az év végi kompenzációkat is, akkor is, mikor csak fél évig laktam ott.

Tudom, hogy a tulajban az fogalmazódott meg, hogy ez a mi fogyasztásunk volt, neki nincs még új lakója, de ez nem szabadna, hogy befolyásolja, kinek mi jár.

én értem az ő elméletét is, de mikor velünk más fogyasztását fizettették, azt azért nyeltük be, mert tudtuk, hogy a végén, meg így zárjuk le a kérdést.

Nem kibújni szeretnék a dolgok alól, de nem érzem, hogy ez tényleg a mi sarunk.


2010. jún. 9. 10:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Rezsit mi fizettük, a szobadíjban az nem szerepelt.

Már kiköltöztünk, hó végén lerendeztük az addig kijövő számlákat és a kauciót.

A tulaj most kiköltözésünk után keresett meg ezzel minket.

2010. jún. 9. 11:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!