Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyáron néha 2 gyerekre fogok...

Nyáron néha 2 gyerekre fogok ügyelni. Mennyit kérjek érte?

Figyelt kérdés
Van hogy csak este van hogy egész nap ügyelni kell rájuk de nem tudom ezért kb mennyi pénz számít jó fizetésnek. Légyszi írjatok!
2010. jún. 8. 10:12
 1/7 anonim válasza:
kérdés, hogy vinned kell-e őket valahova, arra biztosítanak-e kocsit/taxit, buszjegyet, kapsz-e költőpénzt, hogy ha viszed a gyerekeket fagyizni magadnak is tudj venni. szerintem napi 5000,- reális.
2010. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hogyha vinni kell őket valahova akkor lesz külön sofőr.

de lesz olyan is hogy pl csak este elmennek a szülők moziba, vacsorázni...és csak arra a pár órára kell vigyázni rájuk. azért mennyit kérhetnék? mert engem kérdez meg először h mennyit gondoltam és aztán mondja a főnök. de nem akarok túl sokat sem mondani viszont keveset sem mert lehet ő többet is szánna de így nem.

2010. jún. 8. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak pár órára kell este vigyáznod, 600-800 Ft-ot kérj óránként vagy fix háromezret. Ő meg eldönti, melyik szimpatikusabb neki.
2010. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 500-800 Ft-os órabér egész jó.

Gondolom, ha vinned kellene őket valahová, vagy kitalálod, hogy akkor pénteken állatkert és vidámpark vagy strand, akkor a szülők állják a költségeket. Persze ezt le kell fektetni előre, hogy hová viheted, hová nem őket. Mert van olyan szülő, aki szerint otthon a kertben is el lehet lenni a gyerekkel, vagy a játszótéren.

2010. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ők elég gazdag és nagymenő család. szórakoztatnom kell a gyerekeket és programokat kitalálni nekik. természetesen a szülők ha bele egyeznek a programba akkor ők állják a költséget és sofőr is bárhová elvisz.
2010. jún. 8. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben kérhetsz 1000 Ft-ot egy órára, mert ki fogják fizetni, ha valóban jó vagy. Viszont akkor neked is tenned kell ezért, ne sajnáld az időt otthon, hogy utánanézz, mikor milyen programokat tudsz szervezni a gyerekeknek az állatkerttől a korongozáson át a gyerekkoncertekig. Ha látják, hogy nagyon jól csinálod, még ezt meg is emelhetik. Csináltam hasonlót, bár ott nem gyerekekről, hanem idős emberről volt szó, rövid időn belül magától ajánlotta, hogy 1500-at fizet. Ráadásul nagyon jó ismeretségekre tettem szert általa. Szóval megéri apait-anyait beleadva csinálni :)
2010. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ :)

mi egy kisebb városban lakunk. nem tudnátok programokat ajánlani? pl az állatkert jó egynek de nem igazán van több ötletem

2010. jún. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!