Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ötöslottón miért vannak...

Ötöslottón miért vannak mindig olyan hülye számok?

Figyelt kérdés
Olyan mint ha meglenne babrálva, az Eurojackpoton teljesen más, de itt olyan mint ha direkt olyan számsorok lennének, hogy még véletlenül se húzza ki senki. Eurojackpoton pl. 7-8-24-34-46 (1-50-ig), 5-ös 59-64-67-73-74 (1-90-ig) lehet, hogy matematikailag papíron kisebb esély van rá, hogy megnyerjem az eurojackpotot (ott 7 számot kell eltalálni), de valahogy még is úgy érzem, hogy az ötöst lehetetlenebb, szerintem csalnak vele és nem csak az eheti számokból vonnom le a következtetést, vissza lehet őket keresgetni idiótábbnál, idiótább számsorok.

2018. febr. 12. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen béna számokkal is volt már telitalálat. Hülyeség, hogy kisebb lenne az esély, játszhatsz gépi lottót is, és lehet, hogy pont ugyanezeket dobja a gép.
2018. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a sztoriban csak 1 hülye van, és rád bízom annak eldöntését, ki is lehet az...

Segítségképpen elmondom, hogy matematikailag _mindegyik_ számsor kihúzására _ugyanakkora_ az esély.

2018. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok, de akkor se fogok soha ötöslottón játszani, ilyen számokat nem húz senki, a gépi meg főleg.
2018. febr. 12. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha lett volna eszem megraktam volna hétvégén az euojacpotot ezekkel a számokkal...
2018. febr. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!