Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eltűnt a levelem vagy külföldr...

Eltűnt a levelem vagy külföldre ez természetes?

Figyelt kérdés

Amerikába küldtem egy levelet jó két héttel ezelőtt és szerintem még mindig nem érkezett meg. Facebook-on rákérdeztem, hogy megjött-e, de még nem tudtak választ adni, mert nincs senki az irodában... De írnának email-t, ha odaérne, úgyhogy biztosan nincs még ott. Ajánlottan adtam fel egyébként.


Szoktam olvasni, hogy gyakran eltünedeznek a levelek, de ebben a borítékban nem papír volt, hanem egy nagyobb dolog (olyan 6-7 cm), amit azért nehezen tudnának elkeverni a többi közt vagy beejteni egy szekrény alá...


2018. jan. 31. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

" Ajánlottan adtam fel egyébként. "


Akkor simán meg tudnád nézni a levél aktuális helyzetét itt:


[link]


A feladószelvényen van egy azonosító ( RR számok HU) azt kell beírni...

2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmiféle papírt nem kaptam.
2018. jan. 31. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem ajánlottan adtad fel...

Az ajánlott levél feladásához előbb kézzel ki kell tölteni egy szelvényt, amire aztán rányomtatják a feladás idejét, árát, és a nyomon követési számot. És ezt visszakapod mikor kifizetted. Ennek birtokában lehetne informálódni...

2018. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ajánlottan adtam fel...


Karácsony környékén is adtam fel belföldre vagy hármat, mindig kaptam szelvényt és el is raktam őket. Most nem kaptam. Igaz, rohanásban voltam, mert munkába mentem és ki is ment a fejemből, hogy ilyenkor szelvény járna, de lehet, hogy az is bezavart, hogy külföldre adtam fel, és lehet, hogy ott úgy gondoltam, ezért nem is kapok... De biztosan nem kaptam, mert azt mindig elrakom.

2018. jan. 31. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
De itt nem csupán kapnod kellett volna, hanem előtte ki is kellett volna töltened. Ha erre nem emlékszel, akkor valami nem stimmel a dologgal.
2018. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Emlékszem rá, hogy kitöltöttem.
2018. jan. 31. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:

OK.

Az eredeti kérdésre visszatérve: igen, normális. Nincs aggódni valód.

2018. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. És mennyi idő telik el normál esetben ilyenkor?
2018. jan. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!