Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Extrém takarítással foglalkozi...

Extrém takarítással foglalkozik itt valaki?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ezzel foglalkozik? Mennyire éri meg? Tényleg nagyon sokat lehet vele keresni?

2018. jan. 28. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Bécsben és környékén házakból, lakásokból kellett mindent kipakolni és néha előfordultak dolgok, pl. emberi , állati ürülék random helyeken, elszáradt madár az ágy alatt, folyékony halmazállapotú döglött kutya nejlonzsákban egy élmény volt. Volt olyan szoba ami 180 cm magasságig meg volt rakva mindennel. Nem fizettek többet , mint bármilyen más csicska munkáért, de ami megtetszett azt legtöbbször el lehetett vinni és voltak szinte új cuccok is, pénzt, aranyat is találtam, szóval ez a része éri meg. Szerintem itthon erre nincs kereslet, az örökösök maguk szedik szét a koncot vagy tényleg csak xar van a lakásokban.
2018. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Csak múltkor találtam rá erre a dologra. Főként akkor lepődtem meg, mikor olvastam, hogy az elhunytak után takarítanak fel (vér, miegymás). Állítólag több százezret lehet ezzel keresni.

2018. jan. 30. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!