Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy üzletházban,17 üzlet 2...

Egy üzletházban,17 üzlet 2 emeleten, a közös WC tisztán tartása, pappír, szappan hiányos. Vendéglátó helységem csak este 17:00 órakor nyit. A közös költség mellett azt akarják én tisztítsam stb. Nekem ez plusz költség. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom egy üzletháznak kötelessége a közös WC karbantartása.Egyáltalán működhet e az üzletház közös WC nélkül?
2010. jún. 1. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

az üzletház béreljen takarítószemélyzetet erre ...sőt, ha te csak 17 órakor nyitsz, előtt ki fogja takarítani, a takarítási gyakoriságra ántsz előírás van...eddig ki takarított????


a szerződésetekben mi van?

2010. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és a közös wc az a vásárlóké vagy a személyzet közös wc-je?
2010. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Két takarító dolgozik, egy délelőtt, egy délután. A közös WC a vásárlóké. A személyzeti WC-k külön vannak. Sajnos a többiek nem törődnek a WC állapotával, hivatkozva arra hogy a pappírt úgyis ellopják, a szappan adagolót meg összetörik.

A közös képviselőnk adja ki a tisztító szereket a takarítóknak. Azzal érvelnek 1-2 nagyobb tulajdonhányaddal bírók, hogy ők nem használják, és akár működhet WC-nélkül is az üzletház. Nekem viszont előírás a WC. Hogy tudom az üzletházat rávenni arra hogy a WC-t normálisan üzemeltessék? Van rá szabályzat?

2010. jún. 2. 06:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!