Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utolérhetetlen webshop-al mit...

Utolérhetetlen webshop-al mit lehet kezdeni, ha tőlük rendeltem?

Figyelt kérdés
Rendeltem 1 műszaki cikket,30 ezer forint a végösszeg.Még az a szerencsém,hogy utánvétellel kértem.17.-én adtam le a rendelésemet,de semmi fejlemény.írtam már nekik többször mailt,de nem érkezik válasz.A telefont nem veszik föl.Nagyon kellene az a csomag,a napok meg telnek.A cég honlapján,az ÁFSZ azt írja,hogy 2-5 nap a szállítási idő,és minden esetben értesítenek levélben,ha összekészítik,elküldik,stb.Ez csak duma.Megtehetem,hogy megrendelem máshonnan a cuccot,ezzel meg nem foglalkozok?Van aki azt tanácsolta,hogy ha kihozzák mégis akkor ne vegyem át,úgyse tudnak mit csinálni.Nagyon sokszor rendelek netről,mindig csak utánvétellel,de így még nem jártam sose.

2017. nov. 21. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell írnod nekik, hogy élni kívánsz a vásárlástól való elállás jogával.

Az ilyen kisebb vállalkozások szinte sosem rendelkeznek saját raktárkészlettel, hanem több nagykereskedés készletét hirdetik a saját haszonkulcsukkal megspékelve. Ha ez hazai nagyker, az még a jobb eset. De gyakran az eBayről és hasonló oldalakról rendelik meg helyetted, aztán a szállítási időt nem tudod mire vélni, ők meg érthető okokból nem fogják megmondani neked a késés okát...

Szóval hiába olcsóbb valami egy kisebb kereskedőnél, én inkább a nagyobb cégtől rendelem meg drágábban, mert sok idekedést meg lehet spórolni így.

2017. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*idegeskedést
2017. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondd le és ha megjönne..ne vedd át!
2017. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a Blackday.hu-ról van szó.
2017. nov. 21. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: azt írod, 17-én adtad le a rendelésed - ez egy pénteki nap. Ma, azaz KEDD délelőtt írtad, hogy sehol semmi.

Tudod Te, hány munkanap telt el azóta? 1, azaz egy, ma van a második nap. Ennyire azért nem kellene türelmetlennek lenni, , ugyanis a rendelésedbe 2 hétvégi nap esett bele, amikor jóformán senki nem dolgozik.

Tudod, miért nem veszik fel a telefont? mert nyilván ahelyett, hogy mindenkinek naponta 100x elmondanák, hogy csomagolás, postázás alatt van a termék, ehelyett nyilván a megrendelések összeállításával, feladásával vannak elfoglalva. Én is láttam már gyógytornászt, akit a rendelési ideje alatt kb 1 óra alatt 20x hívtak és nem bírt a vendégekkel foglalkozni, mert egyfolytában a telefont kapkodta.

Természetesen az lenne az ideális, ha felvennék a telefont és válaszolnának a vevők kérdéseire, de tudod van olyan, hogy hirtelen megnövekedett megrendeléseket nem mindig győzik a fennálló kapacitásukkal - így dolgoznak gőzerővel.

Te mit tennél, ha hirtelen 5 x annyi munkát zúdítanának a nyakadba?

És nem, nem kötekedni akarok, csak van egy kis rálátásom, mi történhetett, ugyanis 10 éve adok el, de idén már most szinte karácsonyi csúcsszezon van - eddig ez nem volt jellemző a novemberre - csak Black Friday után.

Mivel Te is Black Fridayn -fekete pénteken, azaz múlt pénteken adtad le a megrendelésed, így feltorlódtak a megrendelések, ezért várj türelmesen :-)

Csak zárójelben jegyzem meg - máshonnan sem fogod gyorsabban megkapni, mert mindenhol Black Friday van múlt pénteken és most pénteken is.

2017. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ne adjatok már ilyen tanácsokat neki, hogy azért, mert 1 nap alatt nem kapta meg (hétfőn), mondja le.

A fénypostát még csak a Mézga családban találták fel :D

Ja, és a Posta az 1 napos időgarantált csomagokat már csak 2 napra vállalja- szóval TÜRELEM!! (nincs postás, nincs futár - lesz még idén nagy grimbusz a karácsonyi kiszállításokkal)

2017. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!