Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ennyire híres pesten a...

Miért ennyire híres pesten a westend?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha rossz kategóriába írtam ki de azért itt több a tini. Szóval majd valamikor barátnőmmel elakarok menni pestre egy 2-3 napra mivel ott még nem voltam úgy hogy bejártam volna pestet,látnivalókat,plázákat..stb és az egyik ismerősöm mondta aki járt már pesten hogy rengetegen járnak a westend-be és sok tini meg nagy tömeg. Megkérdeztem tőle miért de nem tudja ő sem. Miért ennyire híres az a bolt? illetve plusz kérdés. Ha tudtok valami program ajánlót,látnivalót,cukrászboltot,szép helyeket vidékiek számára leírhatjátok. :)

2017. okt. 26. 10:48
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
72%
tudja a fene semmi érdekes nincs ott!
2017. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem azért vannak ott sokan, mert annyira extra.

Az elhelyezkedésében van a "titok" nyitja; BP legforgalmasabb villamosvonala (4-6-os) és metróvonala (3-as) itt keresztezik egymást és közvetlenül mellette van a Nyugati pályaudvar.

2017. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

A Westend egyrészt -ahogy előttem le is írták- amiatt forgalmas, mert központi helyen lévő nagy bevásárló központ. Van benne mozi, éttermek, cukrászdák, kávézók, meki, élelmiszerbolt és persze a szokásos kisebb üzletek. Másrészt pedig a Duna Pláza mellett ez volt az egyetlen pláza, odaszoktak az emberek.

Látnivalóknak ott van a Vár és környéke,Normafa, Libegő, Halászbástya, Belváros-Váci utca,Szt. István Bazilika, Parlament, Hősök tere stb...keress rá neten mik a látnivalók és ami tetszik nézzétek meg.

2017. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Citadella, ha jó időben mentek akkor hajókázás a Dunán, Városliget, télen karácsonyi vásár a Vörösmarty-téren,cukrászdát/kávézót sokat találhattok a forgalmasabb részeken.
2017. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!