Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan megbízható pénzkeres...

Van olyan megbízható pénzkereseti lehetőséget, aminél pl. csak sms-eket kell olvasni és egy bizonyos idő után kapsz érte pénzt?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kérdésnél láttam az egyik válaszban, hogy valaki most kapott ilyenért 8000 Ft-ot. Tényleg van ilyen, vagy közben a telefonszámládat is növelik?
2010. máj. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én még soha nem találkoztam ilyennel, pedig már próbáltam párat.
2010. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Gondolkozzál már ember, miért fizetne neked valaki hogy sms-eket olvass? Ez olyan lenne mintha azért fizetnének hogy elolvasd mindennap a Blikk-et vagy bármelyik más újságot. Ki fizetne neked ezért? Miből lenne neki bevétele, hogy téged kifizessen???
2010. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akinek kifizettek 8000 Ft-ot, annak sem a kiküldött smsek miatt, hanem a sok ember miatt aki beleregisztrált alá. A regisztrálók adatait eladják marketinges cégeknek, akik utána zaklatják az embereket telefonon. Így ki tudnak fizetni pénzt, de nem a kiküldött smsek olvasásából van bevételük, hanem az adatok eladásából!
2010. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is a munka hőse vagy! Elmehetnél a naphoz fűtőnek.
2010. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Elnézést kérek, hogy 16 évesen még nincsen 3 állásom. Nem olyan helyen lakok, ami a nyári turizmus központja lenne, így nyári munka terén is igen szűkösek a lehetőségeim. Bocsánatodat kérem ezért. Legközelebb szerintem kérdezzél, mielőtt osztod az észt.

2010. máj. 30. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, igazuk van az előttem szólóknak. Minden olyan munka biztosan csalás, amiért te magad nem fizetnél másnak. Ez az sms-es történet éppen ilyen vagy ilyenek például a neten klikkelgetős melók is. Egy nagy átverés az egész.
2010. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!