Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladóként fennt vagytok a...

Eladóként fennt vagytok a vaterán, vagy teszveszen? Ha igen, akkor mennyi a hasznotok egy hónapban?

Figyelt kérdés

Mennyi, és milyen árukat raktok fel?

Mennyi pénzt fektettek bele havonta, és mennyi jön vissza?

És mi a jó aukciózás titka?

Hogy lehetek "jó" eladó??


2010. máj. 28. 12:56
 1/9 anonim válasza:
65%

engem sajnos teszveszről kitiltottak cím alapján mert nem fizettem be a 280ft-ot amit egy eladástért kell fizetni...

nem mellesleg előbb zárólták a fiókom mert nem a teszveszen rendeztem le az eladást hanem email-ben.(hozzászólásban leírtam az email címem)


mostanában inkább expressz.hu-ra rakom fel a dolgaimat. ;)

2010. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

És mennyi mellékes kereset jön be egy hónapban neked?

Mennyit fektetsz bele?

Érdemes egyáltalán még belevágni aukciózásba?

2010. máj. 28. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3-4 hónapja ad-vesz a teszveszen. Nem a kereset a legfontosabb neki (bár nem mellékes), hanem cserélődik a ruhatára. Próbál olyan árat kérni, amin ő sem bukik, és a vevőnek is tutira megéri. A jutalék nagyon alacsony, viszont be kell tartani a szabályzatot. Legtöbb terméket fix áron hirdeti, de amit licitálósra tesz, ott is minimális a kikiáltási és a licit nélküli ár között a különbség. Ami nagyon szép, arra nem ad licit nélküli árat, csak a kezdőt, aztán amennyiért elkel, annyit keresett. A teszveszen a ruhaneműk mennek jobban. Viszont vannak komolytalan vevők, akik leütik, aztán nem jelentkeznek, nem fizetnek, többszöri e-mail után sem jelentkeznek. Ők kapják a negatívot. Ha eladásra kínálsz bármit, a leírásba vedd bele, hogy mennyi időt vársz a vevő jelentkezésére, illetve fizetésre. A lányomnak már vannak kedvenc vevői és eladói. Sok sikert!
2010. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. máj. 28. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valahonnan be tudsz szerezni árut olcsón, akkor megéri csinálni és lesznek vevőid. Ha nem, akkor nem...
2010. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

én kb 4 hónapja vaterázok. 30-40 dolgot adtam el (95%-a saját ruha volt), és kb 40e ft jött eddig be. A jutalékért és a kiemelésekért 6e ft-ot fizettem.

Tehát a tiszta haszon 34e ft, amit ugyanennyi idő alatt vásárlással el is költöttem. De legalább cserélődött a ruhatáram, meg vettem pár jó könyvet :D

2010. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Milyen aukció volt?

Tehát darabonként árultad a ruháid? Vagy csomagban? 1 Ft-os aukció volt? Vagy fix áras?

Köszi a választ!!

2010. jún. 3. 07:42
 8/9 anonim válasza:

Szia! Az utolsó vagyok.

Eleinte a legtöbb ruhám aukciós volt, és ált. max 100-150ft-tal a kikiáltási áron felül keltek el. Aztán rájöttem, hogy a fix áras jobb, mivel mindenki akkor veszi meg amikor akarja, nem kell megvárniuk az aukció végét, és nem kell harcolni érte. A vevők jobban szeretik.

A mai napig vannak 1 ft-os aukcióim,1ft-os csomagjaim, azokat a cuccokat teszem fel így, ami számomra már teljesen felesleges és csak a helyet foglalja itthon.

Eddig 3 csomagom volt. 1 ftról indultak, az egyik 7db-os,180ért ment el, egy másik 4 db-os, 1 ft-ért vitték el, valamint egy 17db-od ami szintén 1 ft-ért kelt el.

Szóval az 1ft-os aukció meg a csomag, tiszta ráfizetés, de ezekkel nem is a pénzkeresés, hanem a lomtalanítás a célom.

2010. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

Szóval te a fix árasra szavazol?

2010. jún. 3. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!