Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikai Peti excel fájlja...

Amerikai Peti excel fájlja bevételekről kiadásokról?

Figyelt kérdés
Néztem régebben egy videóst, Amerikai Petit, az egyik videójában beszélt egy általa készített excel táblázatról, amiben rendszerezte bevételeit és kiadásait. Szeretném most én is kipróbálni, viszont már nincsenek fent a videói, nem tudom, hogy tudnám megszerezni azt a táblázatot. Valakinek esetleg nincs meg?

2017. szept. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mintha a saját kezeddel ne tudnál pár oszlopot elnevezni.
2017. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kisegítő választ.
2017. szept. 14. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom a Petie hol van de talan itt talalsz hasznalhatot

[link]

2017. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Videóban ahogy bemutatta, nekem az nagyon összeszedett volt, azért keresem konkrétan azt. Próbáltam már keresgetni, de olyat nem találtam még. Nem tudod milyen szándékkal küldted a google-s linket, de mindenesetre köszönöm.
2017. szept. 15. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy milyen szandekkal? megnezted egyalatalan???

excel fajlokat lehet letolteni amin bevetel/kiadast tudsz vezetni

kulonbozo oldalakon kulonbozo mintak vannak

2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem persze, ne értsd félre. Csak ugye mégiscsak egy google-s linkről beszélünk, amit sokszor az emberek csak lenézően küldenek, mondva hogy még "rákeresni sem tudsz".
2017. szept. 16. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, nem lenezoen kuldtem

amugy en magamnak gyartottam ilyet

letoltottem egy csomo sablont a netrol de egyik sem volt az igazi, vagy a szin vagy a meret vagy az elrendezes

szoval 7-8 ilyen sablon utan mar volt fogalmam arrol, hogy milyet szeretnek es megvolt az alap hogy hogyan csinaljam meg sajat magamnak... annal jobbat ugysem talalsz, mint amit te csinalsz magadnak ;)

2017. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!