Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Esküvőre a dekoros (aki...

Esküvőre a dekoros (aki kicsicsázta a lagzi termet) mennyit számolt fel nektek?

Figyelt kérdés
Meghúztunk 1 kereret, hogy mennyit szánunk költeni az esküvőre. Ahogy elnéztem facebook-os képeken a rendezvénytermet, amit kibéreltünk, én is ki tudnám szerényen díszíteni 10-15.000 ft-ból. Megéri magam csinálni, vagy a dekoros is csillagászati összeget kér el az enyémhez képest, mint a DJ és a többi ingyenélő?
2017. aug. 30. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 30.000 plusz anyagköltségért csinálták meg egy 100 fős termet, ami hat éve is baráti ár volt.
2017. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 éve??? Atya Isten!!! Jó, inkább magam rendezem be, én is össze tudok hányni ennyit, mint ők Aliexpress-ről rendelt cuccokból...
2017. aug. 30. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy belefér az idődbe. A frekventáltabb helyszíneket csak aznap dél körül adják át, és másnap reggel le is kell szedni mindent. Ha élő virágot használsz, azért is aznap kell elmenni. Beszéljetek a tulajjal, hogy mik a lehetőségek.
2017. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de nyugi meg tudom oldani. Nem egy olyan forgalmas helyszín, már egyezkedek a tulajokkal :) Ha kell hajnalban kimegyek és segítek takarítani nekik az előző buli után :D De élek a gyanúperrel, hogy ők hétköznap nem tartanak esküvőket. Nekünk meg pénteken lesz a lagzi.

A hajamat 5 perc alatt összedobja a fodrász, csak egyszerű fonat lesz, minden mást kiadtunk a kezünkből. A tortát házhoz viszik, a ruhám előző nap már anyáméknál lesz, a DJ is önálló nagyfiú, ismeri a terepet is, szóval nem gáz. Nekem csak a sminkes, a fodrász lesz aznap délután, és szüleim is tudnak segíteni a dekorációban, párom meg főleg.

2017. aug. 31. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Magunknak csináltuk, így minimális anyag költség volt csak. Azért ha csak aznap lehet, akkor ne a menyasszony csinálja! Rokonok, barátok segítsenek benne.
2017. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!