Sziszka7249 kérdése:
Jelentkeztem az 5-ös lottóba számhúzó jelöltnek. Pontosan hol és mikor lesz feltüntetve a jelöltek neve?
Figyelt kérdés
Köszönöm2017. aug. 21. 05:23
1/2 anonim válasza:
Ha OTT jelentkeztél, miért ITT érdeklődsz?
2/2 anonim válasza:
Hétfőn 11 órakor, ott a Budai Nagy Antal utca 26 szám alatt. Most már folyamatban vannak a papírok, csak intézkedni kell, és akkor megkapjuk ezt a szocpolitikát.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!