Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta csomagautomatával...

Posta csomagautomatával kapcsolatos kérdésemre tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés

Jófogáson szeretnék eladni egy kabátot, meg is vennék. A hölgy azt kérte mpl csomagautomatára küldjem. Én ezt árufizetéssel szeretném (utánvétel), lehetséges ez?


És lehet-e úgy feladni ezt, hogy a teljes összeget a címzett fizesse úgy, hogy nekem a feladáskor se kelljen fizetnem. Magyarul ne utólag kapjam meg a feladási díjat, hanem azt alapból a címzett fizesse meg átvételkor.



2017. júl. 12. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Amit itt ki tudsz számolni az lehetséges. Amit te mondtál azt nem engedi beütni, tehát nem az. A feladási díjat neked kell álnod, de beleszámolhatod a termék árába. Egyébként az utánvétel ára plusz 630 forint.

2017. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen itt csináltam én is, nekem se engedte. Mindegy így is jó lesz. Köszi a válaszod! Hogy értve az utánvétel ára? Amit nekem kell fizetni?
2017. júl. 12. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a csomagnak egy feladási díja és ha azt akarod, hogy fizessenek érte, amikor megérkezik és küldjék el azt neked amit beszedtek, akkor a feladási díj 630 Ft-tal növekszik ahhoz képest, mintha csak simán kézbesítenék a csomagot.
2017. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. júl. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!