Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégis milyen állásajánlatoknál...

Mégis milyen állásajánlatoknál lenne érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, egyetemre járok sajnos levelezőn. Azért sajnos, mert semmiféle diákmunkát nem vállalhatok emiatt. Normál állásra pedig (ami nem diákmunka) soha nem fognak felvenni. Az elmúlt kb háromnegyed évben legalább 50 helyre jelentkeztem. Voltam 1-2 állásinterjún, de sehová sem kellettem. Egy helyre felvettek volna, egy étterembe, rossz fizetéssel napi 16 óra folyamatos állással. Azt nem vállaltam végül. Nem állok úgy anyagilag, hogy éhhalál szélén lennék, vagy bármi ilyesmi, de nagyon jól jönne egy kis pénz, de úgy érzem, hogy esélyem sincs a hatalmas elvárásokkal szemben. Még egy kis segédmunkás munkánál is elvárnak 3 év tapasztalatot, pedig ez azért nem egy álommeló.. Már nem is tudom mikkel kellene próbálkoznom, kezdem nem látni már az értelmét annak, hogy rengeteg helyre jelentkezek, mert semmi...
2017. jún. 27. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Meki.
2017. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az önkéntes munka vagy egy gyakornoki állás segíthet áthidalni a munkatapasztalat hiányát. Ez alatt persze ingyen munkát értek, de ha csak 3 hónapig ilyet csinál az ember - akár csak részmunkaidőben is - az máris 3 hónap tapasztalat amit beírhat az önéletrajzába. Ha van valami ami konkrétan érdekel, akkor közvetlen is fel lehet keresni egy ezzel foglalkozó céget és azt mondani nekik:

"Hello, ingyen szeretnék segíteni nektek heti X órában Y típusú feladatokkal és cserébe csak annyit kérek, hogy igazoljátok majd le, hogy itt dolgoztam nálatok".


Én először önkéntes web designerként dolgoztam heti 5-10 órában (ingyen), aztán elmentem egy 3 hónapos részmunkaidős web designer gyakornoki állásra (ingyen), és így jutottam elég tapasztalathoz ahhoz,

hogy el tudjak helyezkedni.


Sok sikert és kitartást!

2017. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!