Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Járt már valaki így? Sportsdir...

Járt már valaki így? Sportsdirect rendelés.

Figyelt kérdés
Rendeltünk több mindent sportsdirectrol, viszont 3 dolgot duplán küldtek el, ez a 3 dolog fel is volt tüntetve a visszaküldési adatlapon, tehát tisztában vannak a hibával és kértèk vissza. Na most en írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy valami megoldást keressünk, mert nem az én hibámból lett tévesen kiküldve, viszont a postaköltség rengeteg lenne, ha visszaküldeném postán. Erre küldtek egy sablon e-mailt a visszaküldésről, aminek jelen helyzetben semmi értelme. Írtam még egy mailt, részletesen felvázolva a helyzetet, kértem ismét, hogy keressünk mindkét fél szamara kedvező megoldást. Erre viszont már hetek óta nem válaszoltak. Ilyenkor mi van, megnyertük a plusz cuccokat? :)

2017. ápr. 25. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kiküldték duplán, de már akkor tudták, hogy vissza kell küldjétek? Vagy később megírták, hogy duplán küldtek tételeket? Nem értem...

Ha ennyire tudatosan küldték el duplán, én nem foglalkoznék velük.

Jöjjenek el érte, és vigyék vissza.

2017. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Írsz nekik egy emailt, hogy a visszáru össze van csomagolva, küldhetik érte a futárt. Már miért kellene neked postáznod? Amúgy normális üzletek még akkor is maguk intézik a visszaszállítást, ha te állsz el az üzlettől, nemhogy ha ők hibáztak.
2017. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy küldték duplán, hogy jött először egy csomag, benne ez a 3 termék, még hiányoltuk is, hogy hol a többi, mert összesen asszem 9 termék volt. majd másnap még egy csomag a komplett rendeléssel, benne az előző csomagban mar egyszer átvettek is, ebben a masodik csomagban volt a papír, miszerint az előzőeket küldjük vissza.
2017. ápr. 25. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is igy gondoltam, hogy nekik kéne futárt küldeni, de akkor ez lesz tényleg, írok nekik, hogy várom.
2017. ápr. 25. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaja, a helyedben megírnám, hogy vagy küldenek egy futárt a következő 1 hétben vagy jónapot, az ő hibájukból nem fogd te állni a postaköltséget.
2017. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!