Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár nekem munkanélküli ellátás...

Jár nekem munkanélküli ellátás az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

Decemberben felmondtam a munkahelyemen (kisgyerekem van és az állandó túlórázással ezt ezt nem tudtam összeegyeztetni). Nem regisztráltattam magam álláskeresőként, egyelőre nincs még munkám. A szükséges munkában töltött időm megvan. (12 év folyamatos munkaviszony, 2010-2012-ig gyeddel megszakítva)

Ha most regisztráltatom magam kaphatok álláskeresési járadékot, nem kizáró ok, hogy eddig nem kértem?)


2017. ápr. 24. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2017et írunk, az álláskeresésit max három évre visszamenőleg nézik. Ez alatt kellett legyen minimum 360 nap biztosított napod. Egyébként ha ez stimmel, akkor nem gond, hogy eddig nem jelentkeztél, de az igénylés napjától nézik vissza a három évet.
2017. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ez remek hír:-)
2017. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!