Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Törölhetnek a munkaügyi...

Törölhetnek a munkaügyi központban azért mert nem jelentem meg az egyik tájékoztatójukon?

Figyelt kérdés
Febr.24-én volt egy tájékoztató amin nem jelentem meg mivel arcideggyulladással kezelésekre jártam és a tájékoztató pont egy időben volt a kezeléssel, utólag szóltam hogy miért nem jelentem meg a tájékoztatón, az ügyintézőm mondta hogy hamarabb kellett volna szóljak de ha az orvosokat járom meg ha kezelésen vagyok akkor hogy? .... fellebbezést is írtam hozzácsatoltam a leleteimet és a kezelőlapomat is elküldték elbírálásra(tudtomul az elbírálási idő 2hét) utána nem sokkal közlik velem hogy másodfokra tették az fellebbezésem és hogy ne várjak se jót, gondoltam magamba oké de ha töröltek akkor minek küldenek felülvizsgálati végzést is?? Ha úgy is bírálják el a fellebbezésem hogy vissza tesznek a rendszerbe akkor egyáltalán kapok értesítőt arról??
2017. ápr. 4. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem a nap 24 órájában jársz orvoshoz. Előtte kellett volna szólni, nem utólag, amikor már következménye van.

Ha van ilyen a szabályzatban, hogy előre kell őket értesítened, ha nem tudsz megjelenni, akkor törölhetnek.

2017. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!