Dorten kérdése:

Penz szerzes online?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnek munkaval penzt szerezni online ? nem vlogolasra meg youtube videozasra gondolok , hanem valami masra , mint pld szoveg forditas (angol->magyar) vagy akar bar mi mas , amin nem kell mutogassam magam , viszont dolgozni is szeretnek , mert nem szeretnek olbetett kezzel varni . Ha tudnatok valamit ajanlani szivesen elfogadom . Amit szeretnek hogy legyen benne :

- ne legyen tudos szintu nehezsegi dolog , de megis legyen benne kihivas

- ne csak varni es allni , hanem valait csinalni is , dolgozni

- legyen ertelme annak es valakit/ket segiteni vele

- penz szerzesi lehetoseg



2017. jan. 9. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te összekevered a munkaerőpiacot dévényi tibi 3 kivánság műsorával.
2017. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Engem fordítóként zavar, hogy mindenki, aki egy mondatot nem bír leírni helyesen, azt hiszi, hogy ő tudna angolból fordítani. És most nem egyedül az ékezetek hiányára gondolok.
2017. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke , elhiszem zavar hogy nincs ekezet , Erdelyben elek , angol billentyuzethez vagyok szokva , viszont a helyes iras nem lenne szamomra gond , mert megoldanam
2017. jan. 9. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt: Fiverr.com
2017. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 koszonom a valaszt , minden van ottan , es van ki hivas is , koszonom meg egyszer a segitseget
2017. jan. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!