Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok jofogason, vateran...

Szoktatok jofogason, vateran vagy egyebb oldalon eladi/vasarolni? Titeket vagtak mar at?

Figyelt kérdés
En eladni szoktam. Vasarolni nagyon ritkan. Engem eddig 3-szor csaptak be. A legrosszabb az volt, amikor rendeltem egy laptopot ajandekba egy maganvallalkozastol es, mert azt hittek, hogy nem vagyok informatikus es ugyse veszem eszre ezert nem azt a laptopot kuldtek el, amirol szo volt.. Akksit kivettek es raktak bele egy kinai nem tudom mit ami jo esetben 15 percig birja. Olyan mintha meg lenne forditva az alaplap vagy nem tudom es egy torott merevlemez van a DVD iro helyen. A topcase horpadt; A touchpad karcos. Tele van hatalmas feher karcokkal.
2017. jan. 5. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

2x vásároltam és kb 3-4x eladtam jófogáson

minden rendben volt.

2017. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan is volt nekem, hogy telefontok helyett rongybatekert zsebkendot kaptam. De, csak 1500 Ft-t buktam.
2017. jan. 5. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
én személyesen üzleteltem, pont ilyenek miatt.
2017. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anc ***** válasza:
vaterán mindenképpen érdemes:) eddig nekem ott nem volt rossz tapasztalatom, inkább a jófogáson (jó állapotú hűtő helyett kiderült, hogy hibásat vettem...) ellenőrzött eladóktól + 1 ft licittel vásárolhatsz, és elég jó a vatera futár hálózatuk is, kedvező árakon! én utóbbit imádom:)
2017. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!