Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdei előrejelzéseket hol...

Tőzsdei előrejelzéseket hol tudok olvasni?

Figyelt kérdés
Leginkább arany, ezüst, olaj árfolyam előrejelzése érdekelne.

2016. dec. 24. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Pl. itt:

[link]

vagy a portfolio.hu-n


De ha nem jön be, ne engem szidj D

2016. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Donald J. Trump ***** válasza:
100%

Most már akár itt is!


Arany: Enyhe fellendülés várható a következő napokban, de jövőhétre alább hagynak a kedélyek és csökkenés fog kialakulni.

Ezüst: Január végéig mínuszok - öltözzünk melegen!

Olaj: Nőni fog. Nem tipp.


Kb. ennyi értelme van a tőzsdei előrejelzéseknek is. Ha valakinek tudományosan/hírszerzésileg megalapozott információja lenne arra vonatkozóan, hogy hogy alakulnak majd az árak, akkor első dolga lenne ezt kihasználni vagy másoknak értékesíteni, hogy ők kihasználják. Magyarán szólva már idő előtt beépülne az árfolyamba, s nem történne semmi. Hosszú távú trendek vannak, amik mentén lehet spekulálni, de ez sem mindig jön be.

2017. jan. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehol.

Elemzések vannak.

Előrejelzések nincsenek.


Ha az elemzés írója tényleg jó előrejelzést tudna készíteni, akkor ő maga kötne be adott instrumentumra, és kereskedne, nem pedig cikkeket firkálgatna.

Én is csak azért érek rá firkálgatni e témában, mert a robotok kereskednek helyettem. (Azok nem fosnak) És most azokat is leállítottam január közepéig, az alacsony forgalom miatt. Mindenki szabadságon van, és síel. (Már aki számít.)

2017. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!