Diákként dolgozni?

Figyelt kérdés

El szeretnék menni dolgozni az egyetem mellett. Viszont elég huzos egyetemre és szakra járok ahol eleve nem nagyon jellemzö a logás.

Elhivtak egy állásinterjura ahol már más ismeröseimtöl tudom hogy 6 honapot alá akarnak iratni. Én ennyit nem tudok bevállalni mert nemtudom mennyire fér bele az idömbe. Szerintetek igy nem bunkoság elmenni az interjura?


2016. dec. 7. 17:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem. Elmész az interjúra, és ott megmondod nekik, hogy tanulsz és a tanulmányaid fontosak neked. Tudnak e ehhez alkalmazkodni? Az én esetemben kértek tőlem órarendet, hogy lássák, mikor kell elmennem és mikor tudok bent lenni. Jelezd, hogy a vizsgák és ZH-k alkalmával természetesen szintén nem tudsz bent lenni, de azok időpontjait mondani fogod nekik.

Tisztázd le ezt az egészet, és azok után ők eldöntik, hogy szeretnének e így téged, vagy teljes munkaidős emberre van szükségük. (Hozzátenném, hogy a diákok mindig olcsóbbak egy cég számára.)

2016. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is igy gondoltam.

Köszönöm szépen a segitséged, a megerösités jot tesz :D

2016. dec. 7. 18:16
 3/3 anonim válasza:
(Első vagyok) Később még lehet, hogy tovább is szeretnének foglalkoztatni a cégnél. A gyakornokság jó előszűrés nekik is és neked is, hogy tetszik e az adott vállalat/munka. :)
2016. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!