Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kapnátok egy...

Mit tennétek, ha kapnátok egy algritmust aminöveli a bankszámlátokon levő összeget?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 18:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
tehát hiszel a hátrány nélküliség misztériumában. ne hari de erre nem voltam felkészülve.
2016. nov. 19. 20:54
 12/25 anonim ***** válasza:
Érdekesmód okotónikám, az első hozzászóló kijelentése után védeni kezdted a kérdésedet, pedig valóban nincs ilyen, ahogy azt beláttad végül butus fejeddel te is. Én egyszerűen csak egy hipotézisre reagáltam, mivel feltételeztem, hogy ez olyan kérdés akar lenni, mint: "Mit tennél ha nyernél százmilliót?". Jóhiszeműen nem gondoltam, hogy egy kis utálatos kötözködő köcsöggel van dolgom.
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

hiszen linkeltem is hogy van ilyen és a hátrányait is leírta más.

azonkívül ha veszed a fáradtságot s magad utána nézel akkor te magad is láthatod hogy van ilyen. tudod, google a barátod.


természetesen nem egy mindent elsöprő minden körülmények között milliárdot termelő szuper módszer vagy isteni hatalom van, hanem - amint a kérdés is tartalmazza: algoritmus.

ami bizonyos paraméterekkel működik.

de már az is súlyos hiba lenne ha valaki bármiről egyetlen egy mondat alapján tájékozódna s hozna végletes döntést s nem keresné a téma részleteit, nem informálódna bővebben.

márpedig itt ilyeneket láttunk a részedről is s mások részéről is. utána járás nélküli tagadást, vagy szintén utána járás nélkül teljes vagyon feltevését egyetlen mondat elolvasását tekintve tájékozódásnak. persze tekintheted ezt ezeket is helyes tettnek ilyen esetben de nekem nem kell ezzel egyetértenem. ha pedig szerinted ***** az aki nem teszi fel a teljes vagyonát egyetlen mondatra további tájékozódás nélkül, hát tudlak sajnálni.

2016. nov. 19. 21:11
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem növeli, hanem LEHET hogy növeli, ami nagy különbség.
2016. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

mondom, arra nem voltam felkészülve hogy ti hisztek olyasmi létezésében, ami biztos.

számomra egyértelmű hogy egy kereskedelmi algoritmus - mely célja az összeg növelése - sikere csak egy lehetőség. nektek ezek szerint nem. szerintetek vannak a világban olyan dolgok amik biztosak. de ettől még nem kell ebben nekem is hinnem.

2016. nov. 19. 23:32
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad ki ezt a kérdést te gyökér? Mi a kérdés?
2016. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

azért kérdezek, hogy választ kapjak. újra leírom, hátha egyszer kevés az aminek egyszeri leírás nélkül is értelmezhető: azért kérdezek, hogy választ kapjak. ha nem tudod mi a kérdés (pedig le van írva) akkor semmi gond, majd válaszol az aki képes azt értelmezni.

eleve az a kulturáltsági szint amit te megütsz nekem nem elegendő. keress olyan kérdést amit értesz s válaszolj arra. az bizonyára nem fog nehézséget okozni.


volt aki képes volt válaszolni: a saját és családtagjai pénzét is kockáztatná egyetlen egy mondat alapján.


majd mikor le merészeltem írni a véleményemet h szerintem ez nem jó ötlet kulturálatlanná vált.

te is hasonló vagy.

h valamit nem értesz mocskolódni kezdesz. de én viszont a magadfajtának nem fogok részletesebben magyarázkodni.

élj tovább ezzel a tudattal, hogy nem érted a kérdést s társalogj tovább azokkal, akik a mocskolódásodra vevők.

2016. nov. 19. 23:45
 18/25 anonim ***** válasza:
mekkora egy beképzelt suttyó vagy
2016. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
csoda? melletted egy fogyatékos is királynak érzi magát egy átlagember pedig természetfeletti hatalommal bíró istennek...
2016. nov. 20. 23:04
 20/25 anonim ***** válasza:
Téged biztos hogy vertek az iskolában, csak sajnos nem eléggé.
2016. nov. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!