Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem még október...

Cpt.Price11 kérdése:

Ebayen rendeltem még október 24. én az estimated delivery október 28 és november 2 közöttre volt írva, de még mindig nem érkezett meg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy hangfalat még október elején,viszont akkor 5 euroval kevesebb volt a paypalon mint kellett volna,aztán 24.én tudtam kifizetni. Elvileg ki van fizetve,a MY EBAYen belül ott van a 4 ikon a rendelés mellett abból az első már sötét hogy fizetve van,PAYPALba is ha belépek ott is látszik hogy levonták már a pénzt és elutalták,de a hangfal sehol még mindig...valószínű ,hogy még fel sem adta mivel a 4 ikonból ugye a 2. jelzi hogy fel van adva de arra még az van írva hogy Not yet sent. Ebayen belül ha rányomok a tárgyra amit megvettem akkor kiírja hogy: You bought this item The seller has relisted this item or one like this. Szóval most én tényleg nem értem hogy mit tudnék csinálni,vagy mi lehet a nem jó.Ezekről beszéltem: [link] [link] Mi tévő legyek?

2016. nov. 9. 14:53
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám az ebayyel. Fel kell venni a kapcsolatot az eladóval. Nekem minden ilyen esetben sikerült ez. Visszaírtak és megkérdezték, hogy a pénzt szeretném vissza kapni vagy újra elküldjék-e az adott rendelésem. Mindenképp lépj kapcsolatba az eladóval!
2016. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék kapcsolatba lépni az eladóval? Esetleg tudnál ebben segíteni? Hol tudok neki emailt vagy valamit írni? Előre köszi!
2016. nov. 9. 18:38
 3/3 anonim válasza:
visszamész a purchase hitoryba, megkeresed azt a terméket, ami nem érkezett meg, aztán a "Leave Feedback" alatt ott van, hogy more actions, ott kiválasztod, hogy "contack seller" vagy "didn't received" aztán onnan már remélem menni fog!:)
2016. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!