Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tud segiteni valaki? Szocpol...

Busket kérdése:

Tud segiteni valaki? Szocpol szeretnénk igényelni tanácsadásra lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Van egy élettársam már egy éve vagyunk együtt és neki az ez előtti valakijétöl (akivel se papiron semmien uton módon nincs megesküdve semmi) és attol van 2 gyereke.De a kérdésem az lenne hogy én és az élettársam tudunk-e igényelni szocpolt a két kölökre ? Nem ilyen épitkezés stb. hanem csak egy sima házat szeretnék venni ? Aki tud az segitsen ebben nekem??
2016. szept. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra két gyerekre, akikhez neked semmi közöd nincs, hogy tudnál felvenni szocpolt?
2016. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Csok"olom!

[link]

2016. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az elsőnek szól értem hogy összeházasodunk az élletársammal és ugy múködne e a dolog
2016. szept. 25. 22:26
 4/5 anonim válasza:
Az élet társaddal nevelitek a gyerekeket és az ő nevén vannak? Ha igen, akkor szerintem igényelhettek.
2016. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az élettárs nevén legyen a gyerek elég ha ő neveli.Annyi hogy neki kell igényelni mint szülőnek.És összeházasodni sem kell mivel meglévő gyerekekről van szó egyedül is igényelheti.
2016. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!