Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mióta van az a gyerek a...

Mióta van az a gyerek a kinder csoki dobozááán?

Figyelt kérdés
én emlékszem mikor kicsi voltam akkor is ő volt rajta, pedig már 17 vagyok :D nem értem... szerintetek?
2010. ápr. 22. 15:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
uhh ,ezen én is a minap merengtem, hogy már vén f@sz lehet az a gyerek xD
2010. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, már van vagy 15-16 éve, hogy először ettem olyan csokit, és akkor is ez a kép volt rajta.
2010. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

én 18 vagyok, de kiskoromban határozottan emlékszem, hogy NEM ez a srác volt rajta.

Bár meghagyhatták volna a régit, mert ez a gyerek nagyon bugyután néz ki. A régi sokkal aranyosabb volt.

2010. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1973 óta van a csomagoláson, és Günter Euringernek hívják.

Az arcát többször átretusálták, de higgyétek el ő az!

jöhetnek a pontok :)


http://www.youtube.com/watch?v=WN74ZFhtFn4

2010. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ügyes :D
2010. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem igaz, ez a gyerek a 3. a csomagoláson, nemrég olvastam utána, megpróbálom megtalálni a forrást.
2010. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A magyar Wiki szerint:


Először egy feketehajú kisfiú szerepelt a csokoládé csomagolásán, majd 1973-tól 2005-ig Günter Euringer lett a reklámarc, aki saját elmondása szerint 300 német márkát kapott annak idején a fotózásért.[1] Az évek során, ahogy a divat változott, Günter arcát is folyamatosan retusálták: többször rövidítették meg a haját és emiatt füleket is készítettek neki, melyek az eredeti fényképen a haj takarása miatt nem láthatóak. 2005-ben Euringer úgy döntött, hogy felfedi kilétét és könyvet írt a történetéről Das Kind der Schokolade címmel. Még az év őszén a Kinder csokoládéra új reklámarc került, aki a mai napig is szerepel a csomagoláson. Többek tiltakozásukat fejezték ki Günter lecserélése miatt, két chemnitzi egyetemista internetes weboldalt és petíciót is indított, melyre közel 75000 aláírás érkezett, ám hiába küldték el a Ferreronak, nem kaptak tőlük választ.[2] A cég szővivője szerint a régi arc már nem fog többé visszakerülni a termékre.[3] 2007-ben, a csokoládé 40. évfordulójára a gyártó cég szereplőválogatást hirdetett, immár lányokat is kerestek új reklámarcok gyanánt.

2010. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Moooondtam, hogy mikor kicsik voltunk, még nem ez a csúnya fogas gyerek volt! ^^

Most büszke vagyok magamra :D

nemtudomhanyas vagyok, nem is érdekel ;D)

2010. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem nem a belinkelt gyerek rémlik:O ami most van rajta a kindercsokin, az nm ez!:D annak markánsabb "férfiasabb" ara van:D ennek meg olyan kölykös xD
2010. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2011. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!