Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP-nél vagyok, ma került az...

OTP-nél vagyok, ma került az számlámra 127e ft, mikor beléptem az otpdirekt-be, szembesültem azzal hogy már csak 115e ft áll rendelkezésemre. -11 ezer hova tűnt?

Figyelt kérdés
Vannak kártyakezelések nyilván, de se hitelem semmi ilyen levonásom nincsen, és 1400nál többet soha nem vont le ez a köcsög bank.
2016. szept. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A számlatörténetben benne kell lennie.

Nem vettél/vett ki valaki pénzt a számláról? Nem fizettél ki semmit? Nincs beállítva valami, amit automatikusan levonnak? Kártyaköltség is lehet, bár ez annak is sok. Nézd meg a számlatörténetet, ha most nem mutatja, akkor 1-2 nap múlva, v. menj be a bankba.

2016. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éves kártyadíj esetleg? Pl. egy MasterCard paypass matricával pont annyira jön ki.
2016. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs fennálló tartozásom senki felé, a kártyát én használom, szóval fura.

Ilyenek szerepelnek hogy -166 havi zárlati díj, -236 hitelt költsége, -119 hitelkamat, ezeket nem tudom minek vonja már a kártyám elkészítése óta, hol ott nem rendelkezem hitel ügyekkel.


Paypass-os a kártyám, talán még az lehet

2016. szept. 7. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a K@H-nál most vonták le a számlacsomag éves díját, új kártyám van, szerintem az dobta meg (Paypass), lehet, hogy nálad is az lesz a ludas. Mindenképpen benne kellene lennie a számlatörténetben, hogy mi a levonás oka, lehet, hogy korábbi a levonás, csak most tudták teljesíteni, mivel most került elegendő fedezet rá.
2016. szept. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ma került az számlámra 127e ft, mikor beléptem az otpdirekt-be, szembesültem azzal hogy már csak 115e"


127-115 = 11 OK


Szóval amint beléptél már levonták, nézd meg a számlatörténetbe.

2016. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Számlatörténetben még nem biztos, hogy szerepel, ha mé nem könyvelt tétel, de az egyenleget már csökkenti. Nézd meg a "számla részletes adataiban",hogy van-e benne előjegyzett költség?
2016. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz semmit, csomó tétel, ami arra utal, hogy hiteled van, szakszerűtlen szóhasználat, de persze leköcsögözöd a bankot... Tipikusan arra utaló dolgok, hogy valaki abszolút nem ért a pénzügyekhez. Ez súlyos problémát jelent a mai világban, és nem a GYIK-en fognak rajta segíteni. TALÁN ha pontosan leírnád a problémát, milyen számlacsomaggal rendelkezel, milyen bankkártyád van, milyen hitelkártyád van, stb., stb., de igazából ha ezeket leírnád, akkor saját magadtól is rájönnél.
2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!