Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok tenni valamit, vagy...

Mick94 kérdése:

Tudok tenni valamit, vagy elköszönhetek a pénzemtől?

Figyelt kérdés

Még év elején rendeltem egy külföldi zenekartól pólót. Unokahúgom élt-halt értük, esélytelen volt nemet mondani neki, így megrendeltem online, közvetlenül a zenekar weboldaláról nagyjából 6000 forint értékben.

Nem kaptam tőlük semmi visszajelzést, csak hogy le lett vonva a pénz a számlámról.

Írtam e-mailt nekik egy hónappal később, hogy hahó, mi a szitu a pólóval? Visszaírták, hogy hát sajnos elfogyott abban a méretben, de van másikban. Írtam nekik, hogy kérem akkor a nagyobb méretűt. Ezekután havonta/kéthetente írtam rájuk, ahogy jött, rákérdezve mi a helyzet.(választ egyik üzenetemre sem kaptam)

Augusztus végén pedig elegem lett a dolgokból és leírtam nekik kissé agresszívabban, hogy azért köszönöm, hogy egy hónap után közlik le, hogy amúgy nincs is a póló abban a méretben, pedig az oldalon volt az a választási lehetőség, valamint hogy b*szn*k küldeni bármit is, mert nem hiszem el, hogy nem képesek visszaírni annyit legalább, hogy te állat jól megszívtad kösz a pénzt.


Végezetül jönne a kérdés kiegészítése, hogy tudok-e valamit tenni ezekután? Jogi lehetőség?

Tudom a zenekar weboldalának címét, e-mail címét, sőt még a facebookos oldalukon is próbáltam írni nekik, látták is az üzenetemet aznap, de hát ott is nagyon sietnek a válasszal, azóta is várom.



2016. szept. 5. 13:54
 1/1 Carragher_x ***** válasza:
Ha kártyás tranzakció volt, akkor a kártyakibocsátó bankodhoz kellene bemenni és megpróbálkozni egy chargebackkel.
2016. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!