Ebay és paypal baki?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a paypalem, és az ebayem is. Azonban benéztem ez az adress line1 és 2 dolgot. Adress line 1-hez írtam az utca nevet, az adress line 2-höz pedig a házszámot. Észrevettem, hogy nem jó. Így megváltoztattam ebayen, hogy az adress line1-ben legyen az egész.

Paypalen is megakartam változtatni. Walletnél újat adtam hozzá(címet), azonban az új címnél nem engedi a megyét beírni. Így a paypal fogaskeresek beállításoknál hiába cseréltem le az újat az elsődleges címemre, nincs ott a megye, és nem is tudom hozzáadni.

Ezt, hogy lehet megoldani?


(Kérdés2) Az első rendelésemet a "rosszul kitöltött" címmel adtam le. Így a rendelői lapon lemaradt a házszám. (Valamiért az adressline2-t figyelembe se vette), magyarul bukta az első rendelésem?



2016. szept. 1. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A megye rész senkit sem érdekel. Magyarországon ez lényegtelen, nem olyan hatalmas ország, hogy ne találják meg a városodat a neve és az irányítószáma alapján egyszerűen. Nem is kötelező a kitöltése, pont azért, mert egy csomó kis országban nem kell ilyet megadni.
2016. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ha a házszám lemaradt akkor nem fogom megkapni a csomagot? Mert nem tudom, hogy a postás szállítja-e ki? (mármint a biciklis), vagy az autós. Mert az autós nem ismer személyesen, és nem hiszem, hogy annyi házból rájön, hogy én melyikben lakom, sajnos.

Az eladó még nem tette fel a csomagot, nem lehet valahogy írni neki, hogy a paypales címemre küldje?

2016. szept. 1. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

De ha az első rendelésnél, az adress 2-ben szerepelt a házszám, akkor miért ne jelent volna ez meg a címnél? (Én pl. a Bookdepository-s rendeléseim adress lin 2-be beírom a munkahelyem nevét és mindig rajta van a csomagon. Honnan tudná a Paypal vagy az E-bay, hogy az nem fontos info, amit kihagyhat?)

Másrészt miért nem írsz az eladónak, megadva a pontos címedet?

A csomag súlyától függ, hogy ki viszi ki. Nem tudom a pontos határt, talán másfél kilóig szállít a biciklis.

Ha meg nem tudják kézbesíteni, lehet, hogy nem küldik rögtön vissza, így megfelelő várakozási idő után akár a postán is érdeklődhetsz, hogy nem-e ott van.

2016. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Paypalt nem használok, de biztos vagyok benne, hogy írhatsz az eladónak, főleg, hogy te vagy a vevő.
2016. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Adress line2-höz volt beírva maga a házszám.

Azonban amit küldtek gmailre rendelési leírást, abban azt nem tüntették fel, csak magát az adress line1-t.

A feladónak már írtam, remélem válaszol, és megoldjuk. :)

A postának is lehet írok még ma vagy holnap, hogy ha jön egy csomag a nevemre, akkor tudják a pontos címet, illetve szólok a postásnak is, hogy figyeljen már rá.

2016. szept. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!