Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi egy TVrip (TV-ből VHS...

Mennyi egy TVrip (TV-ből VHS kazettára vett anyag) értéke?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0.000 Forint
2016. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
huh ? 0 Ft ?
2016. aug. 23. 14:39
 3/18 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosíthatnád, mire gondolsz.

Miért lenne bármilyen értéke is?

Ez a rip egy rossz minőségű, és konkrétan 0 ft-ért elérhető a jó minőség is, akkor miért lenne a rossznak értéke?

2016. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nincs értéke. A fájlcserélőkön ingyen töltheted le még azokat a dolgokat amiket más rögzít, konvertál, hanganyagot illeszt rá és úgy tölti fel (tehát komolyan dolgozik vele hogy minőséget produkáljon, majd ingyen megosztja).
2016. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt a bíró dönti el a perben.
2016. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert van egy film ami maga nem ritka de a szinkron hozzá az. Egy illető ezt a szinkront viszont durván 5-6e Ft-ért adná el nekem. Megéri ?
2016. aug. 23. 14:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mivel akkor a szinkron minősége is hasonló lesz.
2016. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Tévében megy, vagy torrentről letölthető.

Sajnos valóban sok régi film szinkronját elcseszték, pl. a Vissza a jövőbe sokaknak csak a régi szinkronnal az igazi.

De ettől függetlenül az emberek nem hajlandóak semmit sem fizetni, hogy a régi szinkronnal tudjanak megnézni bármit.

Ha megy a tévében az új szinkronnal, úgyis nézni fogják.

Abban pedig egyáltalán nem vagyok biztos, hogy nem lelhető fel egyik torrent-oldalon sem az eredeti.

Vagy ha véletlenül mégsem lenne fent, de valaki feltenné kérésnek, akkor ingyen felteszik.

Hány oldalon vagy fent?

Nincs ott az eredeti?

MEgpróbáltad már kérni? (ehhez kell egy bizonyos rang)

2016. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ér akkora nagyságrendű pénzt. Inkább maximum annyit hogy ha a kazettát akarja elküldeni akkor átvállalnád neki a postaköltséget. Több pénzért már lehúzás lenne.
2016. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azóta emelte az árat mert "akadékoskodtam". Most már 6500 Ft. És nekem egyben kell kifizetnem, de ő 4-5 nap alatt küldené át mert "lassú az internete"
2016. aug. 23. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!