Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vidéken mennyi idő alatt...

Vidéken mennyi idő alatt lehet eladni egy házat?

Figyelt kérdés

Nem zsákfalu,de nem is az univerzum közepe.

Mennyi idő számít "normálisnak"?



2016. aug. 16. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
2 perc.
2016. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Anyám a miénket mélyen áron alul egy kisvárosban hirdeti és szept-ben lesz 1 éve, h nem tudjuk eladni. Még érdeklődő sincs. Anyu bnője is árulja 4 éve a lakását, neki sincs érdeklődő sem és hasonlót hallunk a többi ismerőstől is.

Kisváros, munkalehetőség semmi, már mindenki elmenekült külföldre vagy Bp-re..Mindenki árul, de senki sem vesz semmit. Bően bezzeg a lakásunkat 2 hét alatt eladtuk és sokkal szarabb volt, mint a kisvárosi. Szal nagyon nem mindegy hol van az ingatlan.

2016. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Bp-en (bocs, elgépeltem)
2016. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Függ attól, hogy mennyire piacképes, hol és milyen módon hirdetitek illetve hogy milyen ár/érték arányon.


Ha minden jól van csinálva és az ár nagyon olcsó az értékhez képest, akkor napok-hetek alatt elkel, ha rosszul csináljátok vagy felül van árazva akkor meg évekig árulhatjátok.

2016. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem írsz egy falut sem nehéz lesz...


De ha nem Budapest, Győr, Sopron vagy valamelyik frekventált város (esetleg egy falu BP agglomerációjában) akkor nagyon nehéz lesz.

2016. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy tévhit, hogy attól függ, hol és milyen módon hirdetitek.

Ha egy igazán jó helyen lenne, jó áron, hidd el, hogy úgyis rátalálnának.

Mindegy, hogy kis oldalra tetted fel, nem a jófogásra, mert aki házat keres, az minden követ megmozgat, az ezredik találatot is megnézi.

nem vesznek úgy az emberek házat, hogy "jóvanaz, csak legyen valami"!

Vagy ha nincs is fent neten, csak ki van téve, úgy is sok ház elkel, mert híre megy.

"Nem tudsz eladó házat a ... környékén?"

"Dehogynem, épp láttam a buszból, amikor kiszögelték az eladó táblát!"

A gond szerintem is az, amit már írtak, hogy rossz helyen van.

Nagyon durván pörög az ingatlanpiac, az elmúlt 10-20 évben ilyen nem volt.

Ha nem titkos, írd le, melyik városról/faluról van szó.

Mert ahogy megfogalmaztad, az bármi lehet.

Te mit tapasztalsz, ha kis település, minden héten látsz új arcokat, költöznek oda a fiatalok, vagy kisgyermekes családok, mert jó a levegő, jó a közlekedés?

Vagy inkább azt tapasztalod, hogy mindenki elköltözik innen, mert nincs munkalehetőség, rossz az infrastruktúra?

A volt osztálytársaid a helyi gyárban dolgoznak, vagy mind lelépett külföldre, mert a város közelében nem kaptak munkát?

Én egy kelet-Magyarországi faluban lakom. Nekem megfelel, mert van munkahelyem, és itt csend van, meg fél óra a megyeszékhely, ahol dolgozom, ez nem vészes.

De azt látom, hogy vannak itt családi házak, amiket már legalább 6-8 éve próbálnak eladni.

Emellett azt is látom, hogy sok új ember költözik ide, a csend és a város közelsége miatt. Nekem fél óra busszal, de kocsival egyébként 15-20 perc Debrecen.

Szóval mivel jönnek ki sokan a paneldzsungelből, igény van rá, de amit már sok éve nem tudnak eladni, az nyilván túl van árazva. Gondolom, azért van így, mert hitel van rajta, és azt akarják kifizetni belőle, de ez már egy másik téma.

2016. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik falu/város mégis? Ahogy a közelben esmmi értelmes munkalehetőség nicns, ott sajnos a kutya nem fog házat venni...
2016. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy tudtuk eladni, hogy egy nagy család szétköltözött, mert már nem fértek el a kis családi házban, de a faluban akartak maradni.

Más érdeklődő nem volt 3 azaz három! év alatt, még ingatlanosok sem hívtak!

2016. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból képtelenség megmondani.
2016. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!