Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki használja az IQ...

Van aki használja az IQ OPTION nevű programot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla? Mennyire biztonságos?

#tőzsde #online tozsde
2016. aug. 13. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lettem rajta milliomos.

Kifizetés gyorsan működik náluk.

1$os a legkisebb tét ami feltehető.

2016. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én több hónapja "játszok" az iq option el, szerintem a legjobb, nekem eddig egy dolog nem tetszik benne, hogy néha csúszik a grafikon, 10/9 es program
2016. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudom kissé kései válasz de én pont most kezdtem el a próba verzióját és eleinte kicsit ész nélkül csináltam aztán használatba vettem a Graphical Tools által nyújtott lehetőségeket és annak segítségével kicsit nagyobb eséllyel voltak pozitívak az "ügyletek" bár az is lehet, hogy ez csak mázli kérdése, de azóta ugrásszerűen nőtt a nyereség arány...


Amikor elkezdtem akkor elég ész nélkül csináltam és több $100-at raktam bele 1-1 pozícióba és buktam 700-at pár perc alatt aztán amikor ésszel kezdtem csinálni és reálisabb összeggel akkor a maradék 300-ból lassan 340, 360, majd 390 lett és az (a $90) akárhogy nézem forintban 20k fölött van....


Személy szerint én kíváncsi vagyok, hogy mit lehet ebből kihozni úgyhogy még csinálom egy darabig aztán mehet élesben...

2016. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A program maga biztonságos, folyamatosan fejlesztik. 600€ felett, ha nem is vagy VIP tag, akkor is kirendelnek melléd egy managert, aki ha problémád van, visszahív. Szerintem 600€ alatt nem is érdemes beszállni, mert lényegesen megnő a rizikó. 88-90%os profit mellett jól működik a fordított piramis módszer: amíg nem nyersz, addig emeled a tétet --> 1, 2, 4, 21,45, 95. Érdemes kipróbálni.Napi 1,5 órával 20-25€ a bevétel. 2000€-tól fel lehet vinni a kezdést 2€-ra, 4000€ felett 5€-ra Ez kb 9 lépésre nyújt fedezetet, addigra nagy eséllyel pozitívra fordul az eredmény.
2017. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!