Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az email? (Angol)

Mit jelent ez az email? (Angol)

Figyelt kérdés

Ezt az emailt azért kaptam mert rendeltem egy oldalról, (sportsdirect.com) és a rendelt dolgok közt volt olyan amit nem küldenek Magyarországra, de a pézt előre levonták. Írtam emailt, hogy kapom meg a pénzem stb... és ez jött válasznak:

Primary

RE: order - CAS-2207922-P2G2R1

I

Inbox - SportsDirect Customer Services

to me

17 hours agoDetails

Dear Sir/Madam,



Thank you for your email.



As with the majority of online retailers, once your have entered your payment details your bank will place an authorisation against that full order amount in your account. This will show as a pending amount on your statement, but will not actually be taken by us.


We have only charged you for the items we dispatched. Your invoice will reflect this and confirm how much you have been charged.



Any outstanding authorisations will automatically be cleared by your bank after a number of working days. How long this process takes is down to the bank itself.



Kind Regards,



Peter



Customer Services



2016. júl. 6. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A pénzed úgy fogod visszakapni, hogy nem annyival fogják megterhelni a bankszámlád, mint amennyi összeget zároltak. Vagyis ott lesz a bankszámládon, nem kell csinálni semmit.
2016. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!