Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fog alakuln...

Szerintetek hogyan fog alakulni az euró árfolyama a következő kb.3 hétben?

Figyelt kérdés
Utazás miatt szeretnék eurót váltani. Az érdekelne, előre láthatólag emelkedni vagy csökkenni fog az ára. Mit gondoltok?

2016. jún. 5. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani.
2016. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem 10ezer eurót választ, akkor olyan mindegy az az 1-5Ft változás.
2016. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éf fél éve 310 forint az euró +/- néhány forint. Tök mindegy, mikor váltasz. Szerintem egyébként ne is válts, vigyél bankkártyát, és kész.
2016. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy szerintem. Persze nem fogom földhöz vágni magam, ha pár száz forinttal többet fizetek, de azért jó lenne tudni. Bankkártya jó ötlet, de sajnos belépőket kell fizetnem, amit készpénzben kell, plusz ha utcán vagy kis üzletben veszek valamit, ott sem jó a kártya.
2016. jún. 5. 21:51
 5/6 polarbeer ***** válasza:
Szerintem kicsit csökkenni fog, az elmúlt másfél hétben erősödik a forint, ugyanis a különböző hitelminősítők felminősítették a HUF-ot. Már most csökkent 6,5 Ft-ot (május 24.-én 316,8 volt, most meg 310,3), szerintem az elkövetkező 1-2 hétben még csökkenni fog további 3 - 5 Ft-ot az euró.
2016. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. 1000 eurónál is csak párezer forinttal kerül többe ha gyengül a forint. Belépőkre meg ilyenekre pedig kevesebb is elég. Minden másra meg bakkártya.
2016. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!