Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a ebay visszatérí...

Hogyan tudom a ebay visszatérítést bevásárolni?

Figyelt kérdés
Vettem egy bluetoot hangszórót és mivel késve érkezett refundot kértem jóvá is hagyták és egy nappal később meg is kaptam a hangszórót elvileg paypalon ott van a pénz mert ott is írja hogy refund de vásáráskon a bankkártyát próbálja használni
2016. máj. 28. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A korrekt ilyenkor az lenne ha nem "bevásárolnál" abból a pénzből, hanem szépen visszaküldenéd az eladónak.
2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon irritáló volt a könyörgése gyakori módszer az időhúzásra hogy kifussak a "védelmi időböl" illetve jártam már úgy hogy a cuccot kértem a pénzemért cserébe és nem küldött semmit se
2016. máj. 29. 15:26
 3/3 A kérdező kommentje:

De vígasztalásul írtam neki egy kedves levelet


Dear letstouch here habit take picture the confirmation coupon thats prove the package is start

I'm so sorry coudn't appreciate your begging

the package one day after has arrived

I hope this event be instuructive

Best reargds

2016. máj. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!