Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Múlt hónapban az Of**értben rendeltünk próba kontaktlencsét.. Úgy ment minden ahogy mennie kellett (sőt, 3 hét volt feladva de kevesebb mint 1 hét alatt kész lett). Hazahoztam a lencsét, viseltem, majd visszamentünk és megírtuk az előfizetéses szerződést április 22.-én. Akkor azt mondták hogy május 9.-ére kész... Nem lett kész. Hívtuk öket 6.-án, akkor azt mondták hogy várjunk, hétfőn biztos kész lesz (ezenkívűl azt mindták hogy egy lencse már megvan-az a próbalencse...). Hívtuk 9.-én, ekkor azt mondták hogy pár nap.. Majd anya bement az üzletbe reklamálni azon a héten pénteken, akkor adtak egy lencsét (nem volt cilinderes, nem láttam vele- és a mérete sem volt jó, mármint a papiron szereplővel nem eggyezett meg, nem láttam kiszedni a szememből, csak simogattam a szemem, amire végre sikerült kiszednem, anya szerint kiállt a szememből(?)😂. Ekkor már azt mondták hogy 23-26.-ára kész lesz... Azután hívtuk még egyszer, akkor 24-25.-ét mondtak..

És ma hívtuk még egyszer, most a nő azt mondta hogy intézkednek, de NEM TUDJÁK FELVENNI A GYÁRTÓVAL A KAPCSOLATOT!! De megpróbál mêg egy próbalencsét rendelni, de ez a lencse tuti hogy kész csütörtökre...

Most mit tudnék tenni?

Tudniillik nagyon rosz a szemem, a cilinder 2,25 a diootria meg 4 körül van...

És már nem bírom lencse nélkül, hihetetlen hogy ilyen gyorsan hozzászoktam a lencséhez...

Eléggé érdekes hogy más megkapja a lencséjét én meg nem. Ez lehet hogy azért van mert a próbalencséhez képest a jobbos lencsének lejebb lett véve a dioptriája?:oo

Válaszotokat köszönöm. Helyesírásért bocsi

Üdv.



2016. máj. 24. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen márka és mik az afatok?
2016. máj. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*adatok
2016. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Iwear oxygen asztigma, magas dipotriával és cilinderrel.

De már mindegy, mert péntekre végülis kész lett, azzal a szöveggel hogy már le van gyártva az éves adagom, és mostantól nem fog késni....

2016. máj. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!