Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit írjak motivációs levélbe?

Mit írjak motivációs levélbe?

Figyelt kérdés

Találtam egy álláshirdetést, ahová a jelentkezést önéletrajzzal és motivációs levéllel várják.

Eddig életemben 1 db "igazi" motivációs levelet írtam,de az teljesen más területen volt, tudtam hogy mit "kell" beleírnom és ez egyben az igazság is volt. Akkor jól sikerülhetett, mivel további körökre is behívtak.


Most azonban nem tudom mit tudnék beleírni. Most csak az motivál, hogy munkahelyet változtassak és többet keressek, mert a jelenlegi helyem minden szempontból siralmas. De ezt nem kellene beleírnom...


Tudom,hogy vannak motivációs levél minták is, de azok egyáltalán nem érzem életszerűnek. És ott van még a fentebb említett probléma is.


Kérem, ha valaki tud érdemben segíteni, akkor az tegye meg!

Belinkelem a hirdetést is: [link]



2016. máj. 17. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/ Uram!


Ezúton szeretnék jelentkezni a profession.hu oldalon. meghirdetett számlázási koordinátori állásra.


Úgy vélem, a megadott elvárásoknak megfelelek, így bízom benne, hogy pályázatom elnyeri tetszésüket. Szakirányú végzettségemet a.... szereztem/ Szakirányú tapasztalatot a ...-nál szereztem, ahol .... képességeimet kamatoztattam. Eddigi munkám/munkáim során elvárás volt az MS Office (sorolj fel pár alkalmazást: Word, Outlook, Excel...) emelt szintű ismerete és napi alkalmazása, ezért elmondhatom, hogy kiemelkedő tudást szereztem e téren. /Aztán elmesélheted, h munkádban pontos vagy és precíz, mindig ügyelsz a határidők betartására.../

Hangsúlyozd ki, h azonnal tudnál kezdeni és helyi lakos vagy, a bejárásod megoldott. Lehetsz lelkes is. (:))

Szívesen lennék egy csapat tagja.... stb...

Üdv:)

2016. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sok helyen azt írják, hogy ebben nem kell önéletrajzi elemeket megemlíteni, ezért is érzem problémásabbnak a megírását.

2016. máj. 17. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, de nem árt hangsúlyozni a jó oldalunkat. :) Ki kell térni a megadott elvárásoknak, aminek mindig megfelelsz... :D
2016. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!