Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi alapján bírálnak el,...

Mi alapján bírálnak el, áruhitel alapján a Media Markt-ban?

Figyelt kérdés

A Családból senki nem tudott a Media Markt-ban vásárolni 65.000,- értékű terméket áruhitellel a Credigen-nél.

Mi alapján bírálnak? Pedig nincs kizáró ok az elutasításra.


2010. ápr. 8. 23:39
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én ugyan így jártam ma,a Média Mark-t ban akartam vásárolni.Soha nem volt még áruhitelem,tartozásom sincs.Kb 180 ezer igazolt jövedelmem van folyószámlára,amit nem is kértek még előtte elutasított a bank.Felhívtam a bankot hogy mi alapján utasítottak el,de azt a választ kaptam hogy nem kell indokolniuk.Hosszas kérés után sem jutottam előbbre,minthogy keressek másik bankot.Ez aztán a kiszolgálás,tudtommal én fizetek ök élnek a pénzemből és így kezelnek?Írtam ma a PSZÁF-nak és a MÉDIÁ.nak is fogok írni.Mivel látom hogy nem magam vagyok,örülnék ha te is jeleznéd a problémát mert ez felháborító.
2010. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A túl magas jövedelem is kockázatos a hitelbírálati rendszer alapján.


Hány hónapra szeretted volna felvenni?

2010. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
10 hónapra,de én is erre gondoltam hogy magas a jövedelem.De akkor kevesebbet mondok be legközelebb csak nem tudom mi nekik a megfelelő.
2010. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!