Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen hova tudnék jelentke...

15 évesen hova tudnék jelentkezni diákmunkára?

Figyelt kérdés
Nyárra is akár, vagy hétvégenként. Tudnátok linkelni nekem honlapokat ahol vannak ilyenek? Sehol sem találok.

2016. máj. 3. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan biztos, hogy sehová, ugyanis feltétel a betöltött 16. életév, még a diákszövetkezeteknél is.
2016. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elvileg szülői engedéllyel már lehetséges.
2016. máj. 4. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Betöltött 16 èvtől lehetsèges szülői hozzàjàrulàssal, de làtom nem hiszel nekem...
2016. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig rosszul mondja az #1 #3.


Jelenleg hatályos törvényeink és végrehajtási rendeleteink szerint 15 éves kortól szülői engedéllyel lehet tanítási szünetekben (őszi, téli, tavaszi, nyári szünet), de ebbe a hétvégék nem tartoznak bele. Hétvégi melóhoz 16 évesnek kell lenni. Honlap külön erre nincsen, a rengeteg diákszövetkezetet kell most telefonon felhívogatni és konkrétan elmondani a helyzetet, hogy 15 vagy és csak nyárra kellene. Valahol csak lesz.

2016. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Èn ugyan a jogszabàlyt nem kerestem meg, de mikor egy diàkszövetkezetnèl voltam a fülem hallatàra utasìtottak el kèt lànyt emiatt,akik bementek èrdeklődni. De hàtha talàlsz akkor olyan helyet, ahol fogadnak. Sok sikert!
2016. máj. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!