Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemistaként mennyiből...

Egyetemistaként mennyiből lehet megélni Budapesten?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hol tanulsz, melyik egyetemre jársz, hol laksz, hol a kolid, ha kolis vagy, mennyibe kerül a szobád, mit eszel, miket csinálsz, mennyi időd van, stb stb...


Röviden: emberfüggő.

2016. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olcsó albérletről lenne szó - kb 35 000. Így mennyiből lehet összesen megélni?
2016. máj. 1. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nah, neked talán még a 47000Ft-ból is összejönne!
2016. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz lesz ?
2016. máj. 1. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Hű, gondoltam pontosítok, miután te is pontosítottál, de ha ennyire bunkó vagy, találd ki magad...
2016. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező hihetetlen értelmi képeségeit reprezentáló levelet küldött, gondoltam megosztom a többiekkel, hogy lássák, milyen értelmes élőlényekkel lehet találkozni az internet csodás világában:


' Bunkó a jó édes felmenőd vazze. Hülyegyerek, ha nem tudod használni a site-ot húzzál el a vokálba. Nem a hülyeségdre voltam kíváncsi te nyomorék. Aztán te bunkózol... Az ilyeneket szebb időbken jól nyakon baszták hogy attól kódult, utána nem volt kedve indokolatlanul bunkózni. Na szeva.'

2016. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jövő értelmiségije :))
2016. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!