Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az internetes munkákban...

Az internetes munkákban mennyire lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan internetes munkát, ahol csak emaileket kell küldözgetni. Meg lehet bízni az ilyenekben?
2008. szept. 23. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már sok olyan munka van, amit távmunkában, az interneten lehet végezni, pl. honlapok moderálása, karbantartása, stb. Ezekben meg lehet bízni.

Aztán ott vannak az MLM-es, meg egyéb szutykok, amiket viszont fenntartással kezelnék. Igaz itt magának dolgozik az ember, nincs fix munkabér, annyit kap, amennyit elad. Így a bevételekből magad látod, hogy mennyire bízhatod rá ilyenre az életed.

Aztán biztos van olyan is, ahova előre be kell fizetned valamit, na olyat ne válassz.


Ilyen e-mailküldözgetős cégben akkor bíznék meg, ha fix. havi fizetést adnak és bejelentenek hivatalosan. Ha nem, akkor már valami simlit sejtenék.

2008. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyen emailes küldözgetést.Annyi a feladatod,hogy van egy szöveg amit hírdetned kell és ha van rá jelentkeződ elküldöd neki a részletes tájékoztatot persze a jelentkezőknek fizetniük kéne.Hát nekem max: 10jelentkezőm volt és egyiktől sem kaptam pénzt.Úgy,hogy ez is csak átverés mint a többi.Ha esetleg DIÁK vagy nagyobb az esélye,hogy valós otthoni munkát kapjál.
2008. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

nekem bejött az mlm, de sokak kilépnek.

Az internet csak egy eszköz...

2008. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!