Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyarok miért érzik normáli...

A magyarok miért érzik normálisnak azt hogy a munkásosztály létminimum alatti lóvért dolgozik nagyon sok esetben?

Figyelt kérdés

MIért nincsenek emiatt tüntetések, munkabeszüntetések?


A saját munkaerejét se képes sokszor újratermelni a munkás.


Vagy a munkás az csak munkás és éljen amiből akar?


2016. ápr. 7. 10:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Sef fiu/mekis fiu/<tucatnyi masik nick> ujra?


Beteg vagy, hulyegyerek, takarodj mar innen el, ho'ttunalmas ez a nyavogas amit minden heten ujrakezdesz egy uj nicken. Sz*rt nem ersz, a mekibol is kivagtak, ez van, ezert nem a vilag a hibas, hanem te.

2016. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Mert bőr az egér,és a nyúl szőrös és nem borotválkozik Séf fiú,na ezért.

Kit érdekel a munkásosztály,csak magadnak és maguknak köszönhetik,hogy itt tartanak.

Miért nem képzed magad?

Figyelj gyere el Java fejlesztői képzésre,heti 3-szor van kedd,csüti és szombat is.

Szombaton 9-16:30-ig még július végéig majdnem,nyarad nem lesz nagyon,de legalább utána normális bért keresnél.

Na mit szólsz?Beszéljem meg az oktatóval?


És igen a munkás oldja meg kutyát cicát nem érdekli.

2016. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Balàzska! Ùjra itt? Na, ne tekints magadra munkàskènt, mert az bizony a rendes munkasok zokon veszik. Te egy semmihez sem ertő, lusta, fejlődèsre kèptelen betanìtott biorobot vagy, semmi több. A munkàsok azok a szakmunkat végzők pl. Te nem vagy ilyen.
2016. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Séf fiú,látom választ nem kapok.

Beesett az eső igaz?

2016. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"munkásosztály létminimum alatti lóvért dolgozik"


Ezt nem tudom értelmezni.

A férjem szakács, 200 ezer feletti a havi fizetése. VAgy a szakács nem "munkás"? Én pénzügyi ügyintéző vagyok, OKJ-s papírral. Nettó 150-ért. Akkor én sem vagyok "munkás"?


Neked ki a "munkás"??? Definiáld, utána válaszolok a kérdésedre.

2016. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A munkás pl egy bolti eladó...


Akit létminimum alatti lóvéért dolgoztatnak sokszor...


De ugye titeket ez nem érdekel de azért jól esik ha kiszolgál.

2016. ápr. 7. 16:23
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem, tenyleg nem erdekel. Ha elvallalta annyiert a munkat, akkor csinalja. Ha nem eleg a penz, lehet masik melot keresni. Ha mashoz nem ert, mert hozzad hasonloan lusta mint a sz*r, akkor meg maradjon kussban es szolgaljon ki.
2016. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Úristen, nulla társadalmi szolidaritás!


Mikor gépfegyverrel fogok a mekibe bemenni akkoris ekkora szátok lesz?

2016. ápr. 7. 16:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Menjèl! Ki tart vissza? Senkit nem èrdekel a pampogàsod. Ha többet akarsz keresni, azert bizony tenni kell. Ha lusta vagy, ahogy màr elismerted koràbban, akkor ez van, szokd meg.
2016. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Séfi fiú akkor válaszolj a kérdésemre.

Java képzésre eljössz,heti 3-szor van:

kedd,csüti,szombaton van,szombaton 9-16:30-ig,garantáltan megtanulsz valami értelmeset és te is dőzsölhetsz.

Na mit szólsz?

Szóljak az oktatónak?

Mi lenne ha fejlesztenéd magad?


És nem nem érdekel a munkásosztály,ki kérte,hogy vállalja el?

Én?Te?A vezetője?Orbán?

Nem?

Akkor ki?

Hát ő maga?

És te is,hogy itt tartasz,magadnak köszönd,két ivás között kezdj magaddal valamit,vagy lődd le magad.

Várom válaszod jössz-e képzésre :)

2016. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!