Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem az Aliexpresstől 12...

Rendeltem az Aliexpresstől 12 tételt, de csak egyet kaptam meg. Az az egy darab volt becsomagolva, tehát azt az egyet küldte csak el. Ilyenkor mi van? Lehet, hogy minden darabot külön adott volna fel? Ez lehetséges? Vagy csak át akar verni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aliexpress nem ad sem el sem fel semmit. Az csak a közvetítő felület ahol különböző eladóktól vásárolhatsz különböző terméket. Ha 12 féle cuccot vettél 12 eladótól akkor nyilván 12 csomagot fogsz kapni. De miután mindegyikhez kapnod kellett tracking numbert így nyilván látod hogy hány csomag van hol járnak stb. Ha egy cuccból vettél 12 darabot akkor szintén utána kell nézni hogy hány csomagként adták fel, ha egyben akkor az eladó lehet h csak benézte. Akik le akarnak húzni általában semmit nem küldenek.
2016. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xswerdy ***** válasza:

ha találomra összeszedsz 12 terméket az ali-n, az jó eséllyel nem egy kereskedőtől jön ténylegesen. Szóval ha nem is 12, de több küldeményt kell várnod.


Ilyen esetben amúgy a fizetési tranzakció összesítve megy, de utána már visszaigazoló mailt kereskedőnként kapsz. Úgyhogy tudod, hogy hán küldeményt kell várnod. Aztán majd egyenként kapsz mindről olyat is, hogy lejáróban a reklamálási határidő, ha nem kaptad meg, most reklamálj.

2016. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezeket tudom én is. Egy eladótól rendeltem a 12-őt, a tracking number meg csak annyit jelez, hogy your product printed out
2016. ápr. 6. 18:50
 4/4 A kérdező kommentje:
*has been printed out
2016. ápr. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!