Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPallal kapcsolatba lenne...

PayPallal kapcsolatba lenne pár kérdésem. Az átutalással sajnos nem vagyok tisztába. Részletesen lent?

Figyelt kérdés
Ha valaki küldd pénzt a PayPall számlámra vagyis PayPalon keresztül, akkor én át tudom azt utalni a bankszámlámra és ott felvenni a pénzt? A másik kérdés, hogy ha a PayPal számlámon van pénz (és nem a bankszámlámon) akkor mennyi ideg lehet rajta a pénzem? Vagy ott is szépen lassan havonta felemészti a PayPall úgy mint a bankok? Lehet sok buta kérdést tettem fel de ezekkel tisztába szeretnék lenni :)

2016. márc. 21. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A paypalon lévő pénzed átutalhatod a bankszámládra, a withdraw menüben .


Egyébként az egyenleged addig hagyod a paypalon, amíg nem szégyelled, nincs neki költsége.

2016. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz szépen, ment a zöld :) egyedül még azt szeretném kérdezni, hogy a paypal számlámra ahogy megérkezik a pénz, kitudom venni? Mert valahol azt olvastam, hogy 40 napig nem tudom felvenni a pénzt. Ez akkor is így van ha a bankszámlámra átutalom?
2016. márc. 21. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a Paypalon (PP) levo penzt barmikor ki tudod utalni a bankodba, ami 2-3 munkanap alatt a bankba erkezik ahova besetalsz es kiveszed a sok "zoldhasut" ;)


A PP-nal nincsenek szamlavezetesi koltsegek. Nekem evekig volt x penz a PP-omon es soha nem fogyott el. A PP nem abbol el, hogy felszamol ahol tud, hanem abbol, hogy levonja a reszet, amikor a PP-t fizetesnel hasznaljak, es akkor sem attol von le aki fizet, hanem akiNEK fizetnek.


Nincs ilyen hogy 40 nap...

Van 21 nap. Leirom mi az:

en eBayen kezdo elado vagyok, vagyis nem biznak bennem.

Eladok xyz termeket, amit a vasarlo kifizet, en meg elvileg feladom neki postan. Azert hogy a vasarlo tutti megkapja a cuccot es elegedett legyen a termekkel, ezert 21 napig en a penzhez nem ferek hozza. A penz hozzam megerkezik, vagyis latom, hogy a vasarlom fizetett, de 21 napig nem tudom elkolteni. Ez vasarlovedelembol van igy kitalalva.


Amikor mar jo sok dolgot eladtam es megbizhato elado vagyok a szemukben, akkor mar nem 21 napig csak kevesebb ideig kell varnom a penzemre.


DE

ez csak adas/vetel eseteben ervenyes.


Ha te a nagybacsidtol kapsz x penzt a PP-odra mert szulinapod van, az a penz hozzad azonnal megerkezik, azt azonnal el tudod kolteni onine vasarlassal (p. ebay) es azonnal ki tudod kuldeni a bankodba, de KP-t csak 2-3 munkanapon belul latsz belole. Ez a 2-3 nap a banktol fugg, nem a PPtol.

2016. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a részletes leírást, most már tiszta a kép! Neked is ment a zöld! :)
2016. márc. 22. 01:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!