Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet törölni a Vateráról...

Hogy lehet törölni a Vateráról a fiókomat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Írsz az ügyfélszolgálatnak.
2016. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért akarod töröltetni? Nem kér pénzt, ingyen van :-)


Ha meg azért akarod töröltetni, mert esetleg tartozol, akkor az nem fog sikerülni, mert amíg ki nem fizeted a tartozást, addig nem lehet megszüntetni.

2016. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tartozom! Volt egy vitám az egyik eladóval, és hirtelen felindulásból arra gondoltam, hogy törlöm. :)
2016. márc. 18. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Óóóó, hát amiatt butaság lenne.


Jó vételeket lehet azért kifogni a Vaterán :-)

Vettem már a fiamnak 1 ft-ért nyáron egy szuper kabátot, olcsón ezüst gyűrűt, stb.

Egy vita miatt nem érdemes... ráadásul magaddal tolsz ki, mert magadat fosztod meg a jó vételektől - esetleg eladásoktól.

2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Eladónak egy hatalmas negativ ilyenkor, te meg tartsd meg a fiókod!
2016. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Eladónak egy hatalmas negativ ilyenkor, te meg tartsd meg a fiókod!"


Hát, te aztán "jó fej" vagy... Azt sem tudod, mi történt, de adjon az eladónak negatívat. Pfff.


Leírok egy példát, hogy értsd: Vaterán lelicitált nálam egy 0-ás vevő (!) egy 2 ezer ft-os terméket, majd írja emailben, hogy 2 hét haladékot kér, mert a fiát megbüntették a BKV-sok, s ki kell fizetnie a bírságot. Én toleráns, megértő eladó vagyok - jó, legyen 2 hét múlva a fizetés (hozzáteszem, a legtöbb eladó 1 hét után már toporzékol :D)


Erre látom, hogy szaporodnak az értékelései és 5 ezer ft-os western csizmát vesz, 3 ezer ft-os mittudoménmit, összesen 3 terméket - hát az agyam eldurrant. Türelmes , megértő vagyok, de hülye nem. Írtam neki, hogy ne haragudjon, de nekem azt mondta, nem tud fizetni, közben meg vásárolgat, és most akkor hogy van ez? Nekem is szükségem van a pénzre, mert egyedül nevelem a gyerekemet.

Erre kiosztott minősíthetetlen hangnemben, hogy mi közöm nekem ahhoz, hogy Ő mit vesz, meg kinek fizet, stb.

Szóval bizony nekünk is volt vitánk. (lerendeztük)


Csak csendben és halkan kérdezem: ebben az esetben pl. én érdemelnék negatívot?

2016. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. márc. 19. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

7#!


A vevődnek igaza volt, sőt mindig a vevőnek van igaza!

Komolyabb aukciós oldalon a vevőnek nem is adhatsz negatívot!


nem kell a kioktatás, te ilyen okostojás vagy?!

2016. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"7#!

A vevődnek igaza volt, sőt mindig a vevőnek van igaza!

Komolyabb aukciós oldalon a vevőnek nem is adhatsz negatívot!

nem kell a kioktatás, te ilyen okostojás vagy?!"


Azt hiszem, ehhez a hozzászólásodhoz már nem is kell semmit hozzátennem - kiállítottad magadról a bizonyítványt.

Egyébként nem tudom, honnan szedted, hogy a vevőnek negatívot adtam :D én nem is írtam ilyent :D

2016. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!