Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri Supershop törzsvásárlói...

Megéri Supershop törzsvásárlói kártyát (pontgyűjtős) igényelni?

Figyelt kérdés
én főleg Plus-ba járok az elfogadóhelyek közül,de olyan sok ismerősömnek van,gondoltam beszerzek én is egyet.csakhát gyanúsnak vélek minden olyen dolgot,amihez adatokat kell kiadnom magamról..szóval van valakinek rossz tapasztalata vagy teljesen megéri és biztonságos?(ja és ugye ingyenes?)
2008. szept. 20. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondold meg, hogy az az 1% árengedmény (ráadásul a következő vásárlásnál) megéri-e az adataid kiadását, és azt, hogy utána követik a vásárlási szokásaidat.
2008. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ,talán igazad van, én is valami ilyesmi miatt bizonytalanodtam el...

egyéb tapasztalat,vélemény?

2008. szept. 20. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom igen. Pláne ha a Plusba jársz akkor meg pláne. Tudsz ezen is spórolni. Én úgy gondolom, hogy ez talán a legnormálisabb hely ahol adatokat kérnek el. Persze ha neked nincs szükséged kisebb spórolásokra akkor fölösleges igényelned.
2008. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igényeltem ilyen kártyát. Néha szoktam kapni valami újságot névre szólóan, de semmi több. Szerintem megéri, ha sokszor a Plus-ban vásárolsz. Jól jönnek azok a pontok, ha épp nincs sok pénzed, de valamit meg akarsz venni. Eddig semmi problémám nem volt abból, hogy megadtam az adatokat, pedig már évek óta használom a kártyát.
2008. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy ezen a kártyán nem érdemes halmozni a pénzt. Nem kamatozik, és bármikor megsérülhet a kártya - akkor oda az egész. Hetente legalább egyszer be kell váltani. Ha már 100 Ft van rajta, akkor is nyugodtan.
2008. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat,azt hiszem meggyőztetek.:-)
2008. szept. 21. 07:00
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Javaslom a ScienNet-et. Ott sokkal nagyobb kedvezményeket érhetsz el.
2008. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Hallottam már olyat, hogy az A-pech egy vizsgálat során az ilyen pontgyűjtő kártyák által generált forgalmat is vizsgálta. És aztán megkérdezte a pógárt, hogy minimálbérből hogy tudott vásárolni havi százezres nagyságrendben.

Tehát meggondolandó.

2008. szept. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,bár én igen messze állok a 100000-es költekezéstől:-).de értem h.mire gondolsz...igazából nem is a pár száz Ft-os spórolások miatt akartam-persze az is jól jön..-hanem a hozzá kapcsolódó nyereményjátékok miatt.mostmár rendeltem kártyát, de azért köszönöm a jótanácsokat..:-)
2008. szept. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!